O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.09.2016
Státní zástupkyně obžalovala ve věci šikany učitelky pražské Střední školy Na Třebešíně tři nezletilé mladíky. Obžalováni jsou z výtržnictví a omezování osobní svobody a hrozí jim rok vězení. Případem se nyní bude zabývat Obvodní soud pro Prahu 4. Hlavní líčení ještě nebylo nařízeno. Informovala o tom dnes Česká televize.
Přidáno: 26.09.2016
Královéhradecká policie zahájila trestní stíhání soudce za zneužití pravomoci úřední osoby. Obviněný údajně způsobil vážnou újmu několika účastníkům insolvenčního řízení a zároveň zajistil prospěch akcionáři dlužníka. Na webu pražského vrchního státního zastupitelství o tom informoval žalobce Adam Borgula.
Přidáno: 26.09.2016
Policie v úterý v Havlíčkově Brodě zatkla šestatřicetiletého Davida Šimka. Bývalý voják byl před třemi měsíci obviněn z toho, že jihlavskému krajskému zástupci Jiřímu Moravovi nastrčil pod auto ruční granát.
Přidáno: 26.09.2016
Soud v Šumperku dnes začíná projednávat případ podnikatele a vlivného člověka na Olomoucku Jaroslava Králíka (ČSSD). Obžaloba ho viní ze zpronevěry téměř milionu korun kvůli údajně neexistujícímu poradenství pro vodohospodářský projekt v Šumperku.
Detail éčka
Detail
KódE322
NázevLecitin
KategorieEmulgátor, Antioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíZpomaluje žluknutí a snižuje prskání oleje při smažení
ÚčinkyProspěšná látka, která např. posiluje mozkové funkce a snižuje hladinu cholesterolu.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.