O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.10.2016
Mluvčí prezidenta republiky v pondělí pro uvedl, že šéf hradního protokolu Jindřich Forejt neoznámil Jiřímu Bradymu, že bude 28. října vyznamenaný. Prý jen „indikoval některé údaje". Brady tvrdí opak - od Forejta se dozvěděl i detailní časový rozpis ceremoniálu.
Přidáno: 24.10.2016
Více než dvě desítky shromáždění ohlásili pořadatelé na 17. listopad 2016 na pražském magistrátu. Ten ale musel v pondělí zamítnout průvod „Nezapomínáme“, protože kolidoval s dvěma již dříve ohlášenými akcemi na Klárově a na náměstí Jana Palacha. Rozhodnutí magistrát zveřejnil na úřední desce.
Přidáno: 24.10.2016
V rámci dalšího ročníku projektu Živá knihovna si mohli studenti „půjčit“ místo knih gaye, Roma nebo transsexuálku, se kterými diskutovali o jejich životech a zkušenostech. Cílem bylo zvýšit toleranci studentů.
Přidáno: 24.10.2016
Řidiči projedou druhým tubusem Lochkovského tunelu na Pražském okruhu nejdřív za tři dny. Provoz tam v pondělí kolem půl šesté ráno zablokoval požár kamionu. Příčina požáru zatím není známá. Tunel bude muset před otevřením projít komplexní technologickou zkouškou.
Detail éčka
Detail
KódE327
NázevMléčnan vápenatý
KategorieRegulátor kyselosti, Látka zlepšující mouku
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíUpravuje kyselost a zvýrazňuje chuť.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky, pouze u kojenců způsobuje jedna z forem kyseliny mléčné nežádoucí reakce (překyselení, průjem, zvracení). Tato forma není povolena v dětské výživě.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.