O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.07.2016
S důkazy o údajném propojení špiček policie s organizovaným zločinem před poslanci vystoupí bývalý ředitel ÚOOZ Robert Šlachta. Vyšetřovací komise ke kritizované reorganizaci elitních policejních útvarů si kromě něj pozvala i olomouckého vrchního státního zástupce Ivo Ištvana a někdejšího šéfa ostravské expozitury protimafiánského útvaru Jiřího Komárka. Ten prohlásil, že reorganizace nebyla připravena za účelem zkvalitnění práce, ale kvůli odstavení Šlachty.
Přidáno: 28.07.2016
Vláda plánuje navýšit platy lékařů a sester o deset procent tři roky po sobě. Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD oznámil, že navýšení platů je domluvené pro příští rok. V dalších dvou letech na to vláda bude hledat peníze.
Přidáno: 28.07.2016
Až střelbou skončilo středeční policejní stíhání řidiče vozu Seat Toledo na Kladensku. Jak uvádějí Novinky.cz, při akci nechyběl ani vrtulník nebo zastavovací pásy. Jak policie následně zjistila, ujíždějící byl pod vlivem drog a měl vyslovený úplný zákaz řízení.
Přidáno: 28.07.2016
Když je pod obrazem ten správný podpis, cena díla může být na trhu s uměním i mnohonásobně větší. Ne vždy však prodejci nabízejí to, co deklarují – obchod s padělanými obrazy jde do miliard. To, zda dílo je, či není padělek, posuzují znalci, ti však často nemohu vynést jednoznačný soud. Podle historika umění Josefa Záruby je znalců hodně a ten, kdo chce dílo prodat, skoro vždy najde někoho, kdo mu napíše posudek příznivý.
Detail éčka
Detail
KódE331
NázevCitráty sodné
KategorieStabilizátor, Sekvestrant, Regulátor kyselosti, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíZabraňují žluknutí a upravují kyselost cukrovinek.
ÚčinkyVe velkém množství kyselina brání vstřebávání vápníku. V běžném množství se považuje za bezpečnou látku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.