O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.05.2016
V restauracích se dál bude moct kouřit, poslanci zamítli takzvaný protikuřácký zákon. Proti nakonec hlasovala i většina poslanců hnutí ANO, kteří prý nesouhlasili s tím, že by v restauracích mohly být stavebně oddělené kuřárny. ČSSD ale postup koaličního partnera považuje za podraz a spolu s lidovci chce svolat koaliční radu.
Přidáno: 25.05.2016
Kárný senát Nejvyššího správního soudu dnes zbavil soudcovské funkce Jana Bobka z Okresního soudu ve Zlíně. Důvodem byly průtahy při vyhotovování a odeslání 32 vyhlášených rozsudků, a to v období od listopadu 2015 do března 2016. Bobek se hájil zdravotními obtížemi, jež ho v té době provázely. Před kárným senátem stál ze stejného důvodu už loni, soud mu tehdy snížil plat o čtvrtinu na devět měsíců.
Přidáno: 25.05.2016
Řidiči veřejné autobusové dopravy začali chystat protestní akce kvůli nízkým platům. Protesty budou stupňovat a mohou vyvrcholit neomezenou stávkou. Požadují stanovení nejnižší mzdy pro autobusovou dopravu v rámci zajišťování dopravní obslužnosti. Odborový svaz dopravy je od loňska ve stávkové pohotovosti. Protesty řidičů odstartovala loni takzvaná jablonecká výzva, při které šoféři oblékli výstražné vesty.
Přidáno: 25.05.2016
Berounský soud dnes začal projednávat případ městských policistů, kteří údajně odpouštěli policistům a dalším členům bezpečnostních složek pokuty za špatné parkování.
Detail éčka
Detail
KódE334
NázevKyselina vinná
KategorieSekvestrant, Regulátor kyselosti, Antioxidant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíKyselina vinná se používá jako okyselující a ochucující látka například v bonbónech či nealko nápojích. Také zesiluje účinek antioxidantů v tucích.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.