O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.05.2016
Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD chce prosadit nekuřácké restaurace ještě do konce tohoto volebního období. Dnes ráno se kvůli tomu mimořádně sejde vedení vládních stran na takzvané koaliční radě. Proti vládnímu návrhu hlasovali ve středu někteří zákonodárci hnutí ANO, což vyvolalo ostrý spor uvnitř koalice.
Přidáno: 27.05.2016
Češi si nově oblíbili takzvané hospodské kvízy. Mohou si tak u piva nebo třeba vína prověřit své vědomosti. Radost z nového trendu mají také majitelé hospod a restaurací. Hráči jim totiž zaplnili jindy prázdné židle. Kvízy si Češi mohou zahrát už téměř ve dvou tisícovkách hospod po celé zemi.
Přidáno: 27.05.2016
Senátor a majitel hazardní skupiny Synot Ivo Valenta finančně podpořil ODS. Straně poslal stejně jako loni sponzorský dar dva miliony korun. V předchozích letech dostala ODS od Valenty dalších několik set tisíc korun.
Přidáno: 26.05.2016
Regulace hazardních her se zpřísní. Senát potvrdil, že stát zavede dvě daňové sazby: pro automaty 35 procent a pro ostatní druhy hazardu 23 procent. Úřady zároveň dostanou nové pravomoci.
Detail éčka
Detail
KódE335
NázevVinany sodné
KategorieStabilizátor, Sekvestrant, Regulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíLátka upravuje kyselost a zabraňuje žluknutí tuků.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.