O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
 
 
 
 

       Mléčné produkty

 

           Mléko

 

       Masné výrobky

 

       Pečivo

 

       Příkrmy a polévky

 
 
 
 
 
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.09.2016
Královéhradecká policie zahájila trestní stíhání soudce za zneužití pravomoci úřední osoby. Českému rozhlasu to potvrdil státní zástupce Adam Borgula. Podle šéfa Krajského soudu v Českých Budějovicích Milana Tripese je stíhání mířeno na soudkyni Marii Červinkovou, která se podílela na insolvenčním řízení v kauze Via Chem Group, kterou v dubnu převzala hradecká policie. Zda se stíhání týká právě tohoto případu, zatím není jasné.
Přidáno: 26.09.2016
Ministerstvo životního prostředí čelí další žalobě za znečištěné ovzduší, tentokrát v Praze. Žalobu dnes k Městskému soudu v Praze podala skupina nespokojených obyvatel hlavního města. Znečištění ovzduší v metropoli podle nich dlouhá léta překračuje zákonem i evropskou směrnicí stanovené limity pro prach nebo oxidy dusíku. Soud má na rozhodnutí 90 dnů.
Přidáno: 26.09.2016
Náruživý kuřák a odpůrce zákazu kouření. Tak je známý teplický primátor a senátor za ODS Jaroslav Kubera. Teď ale přišel s něčím velmi překvapivým. Až se bude protikuřácký zákon projednávat v Senátu, chce navrhnout úplný zákaz tabáku jako takového.
Přidáno: 26.09.2016
Státní zástupkyně obžalovala ve věci šikany učitelky pražské Střední školy Na Třebešíně tři nezletilé mladíky. Obžalováni jsou z výtržnictví a omezování osobní svobody a hrozí jim rok vězení. Případem se nyní bude zabývat Obvodní soud pro Prahu 4. Hlavní líčení ještě nebylo nařízeno. Informovala o tom dnes Česká televize.
Detail éčka
Detail
KódE129
NázevČerveň Allura AC
KategorieBarvivo
VlastnostiNení vhodné pro děti - Není vhodné pro děti
Může způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí - Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
PoužitíToto syntetické barvivo se využívá k dobarvování mléčných výrobků, alkoholických a nealkoholických nápojů a cukrovinek.
ÚčinkyMůže vyvolávat alergické reakce a dětskou hyperaktivitu.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.