O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 29.08.2016
Ministerstvo dopravy v neděli uzavřelo dodatek ke smlouvě se společností Kapsch o pokračování správy mýtného systému na maximálně tři roky za 5,27 miliardy korun. Součástí ceny je provoz mýtných bran za čtyři miliardy korun, poskytnutí součinnosti při předávání systému novému provozovateli, nákup nových palubních jednotek a zavedení služby jednotného evropského mýta (EETS).
Přidáno: 29.08.2016
Ministerstva obrany, práce a sociálních věcí a zemědělství nakupovala v letech 2013 a 2014 nehospodárně materiál i služby. Třeba za úklid platilo ministerstvo práce šestkrát více než ministerstvo obrany. Vyplývá to z výsledků prověrky, které v pondělí zveřejnil Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ).
Přidáno: 29.08.2016
Některá města na Karvinsku mají problémy s péčí o seniory. Chybí tam místa v domovech důchodců. I když úředníci věřili, že situaci pomohou vyřešit nově vznikající soukromá zařízení, pořadníky se dál prodlužují. Nejkritičtější je situace ve stárnoucím Havířově. Lidé tam ubytování v domovech pro seniory čekají i několik let.
Přidáno: 29.08.2016
Škodu za miliony korun způsobila ranní bouřka Plzeňským městským dopravním podnikům. Blesk udeřil do měnírny s rozvody elektřiny a vyřadil na desítky minut z provozu tramvaje a trolejbusy. Dočasně jezdily náhradní autobusy, ale kapacitně nestačily cestující pobrat.
Detail éčka
Detail
KódE352
NázevJablečnany vápenaté
KategorieRegulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíDo potravin se přidává jako okyselující prostředek a ochucovadlo.Setkáme se s ní například v marmeládách.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.