O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 31.05.2016
Vrchní soud v Praze by měl projednat odvolání v kauze nákupu obrněných transportérů Pandur pro českou armádu. Soud už dříve potrestal lobbistu Marka Dalíka za napomáhání k trestnému činu přijímání úplatku pěti lety vězení a peněžitým trestem ve výši pěti milionů korun. Advokát lobbisty se ale proti rozhodnutí na místě odvolal.
Přidáno: 31.05.2016
Třiadvacetiletý Američan Kevin Dahlgren dnes stane před Krajským soudem v Brně. Je obžalovaný z toho, že před třemi lety v rodinném domě v Brně-Ivanovicích zavraždil čtyři své příbuzné, u kterých dočasně pobýval. Hrozí mu za to až doživotní vězení. On sám vinu popírá. V minulosti tvrdil, že příbuzné našel po návratu domů už mrtvé, dostal strach a uprchl.
Přidáno: 31.05.2016
Zákon o prokazování původu majetku by dnes měli ve druhém čtení projednat poslanci. Vládní návrh předpokládá, že by finanční správa nově porovnávala majetek s odevzdaným daňovým přiznáním. Pokud odhalí, že hodnota neevidovaného jmění převyšuje sedm milionů korun, vyzvala by poplatníka, aby prokázal jeho původ. Nedoložený majetek by pak mohly úřady zdanit a vyměřit i penále až do výše 100 procent.
Přidáno: 30.05.2016
Vláda se zatím neshodla na prvním návrhu rozpočtu pro příští rok. Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš si navíc po jednání postěžoval, že se proti němu spojili sociální demokraté a lidovci. Podle Babiše si měli vzájemně podpořit své návrhy na zvýšení výdajů rozpočtu a hlasovat proti němu. Šéf ANO chce kvůli tomu svolat koaliční radu, zbylé vládní strany ale odmítají, že by se proti němu spojily.
Detail éčka
Detail
KódE131
NázevPatentní modř V
KategorieBarvivo
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíToto syntetické modré barvivo se používá ve sladkostech, žvýkačkách a nápojích.
ÚčinkyU citlivých jedinců může vyvolávat vyrážky, trávicí a dýchací potíže a snížení krevního tlaku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.