O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.06.2016
Aby Davidu Rathovi způsobila újmu, musela by vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová v televizi mluvit úplně jinak. Její vyjádření v pořadu Otázky Václava Moravce na adresu expolitika nepravomocně odsouzeného kvůli korupci ale byla podle soudce Obvodního soudu pro Prahu 4 Michaela Květa umírněná a střízlivá. Rath se domáhal omluvy vrchní státní zástupkyně, jeho žalobu ale soud kompletně zamítl, a tak jí má místo toho zaplatit 13,5 tisíce korun.
Přidáno: 27.06.2016
Ekonomické dopady britského rozhodnutí vystoupit z Evropské unie odborníci stále jen odhadují. Shodují se ale v tom, že na kontinentě posílí role Německa a Francie, a tím nejspíš i eurozóny. I když doporučují, aby do ní Česko vstoupilo, brexit podle nich přijetí jednotné evropské měny spíš oddálí.
Přidáno: 27.06.2016
V českých nemocnicích dlouhodobě chybějí zdravotní sestry. Nejčastěji odcházejí z jednotek intenzivní péče a oddělení se směnným provozem do ambulancí nebo úplně mimo obor. Pomoct zvrátit tento negativní trend by podle mohl zákon, který by dnes měla projednat vláda.
Přidáno: 27.06.2016
Městský soud v Praze začne projednávat obžalobu na bývalého prvního náměstka ministerstva práce Vladimíra Šišku. Obžalobě čelí i exředitel odboru rozvoje projektů ministerstva vnitra Miroslav Duda. Případ se týká údajně zmanipulované IT zakázky na provoz systému pro výplatu sociálních dávek.
Detail éčka
Detail
KódE380
NázevCitrát amonný
KategorieRegulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívá se jako stabilizátor a k úpravě kyselosti.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.