O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 29.06.2016
Do soutěže o šéfa nové Národní centrály proti organizovanému zločinu se přihlásil pouze ředitel celostátní kriminální policie Michal Mazánek.
Přidáno: 29.06.2016
Ministerstvo financí zvažuje odložit spuštění elektronické evidence tržeb na začátek roku 2017. Původně se počítalo s tím, že systém odstartuje letos 1. prosince.
Přidáno: 29.06.2016
Vila uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zůstává v exekuci, do které se podnikatel dostal kvůli dluhům. O vyjmutí nemovitosti v hodnotě kolem 400 milionů korun žádala Krejčířova manželka Kateřina, Krajský soud v Praze ale žádost zamítl. Krejčíř z vily uprchl v roce 2005 během policejní prohlídky. Od té doby vila chátrá.
Přidáno: 29.06.2016
Soud odročil jednání v případu vyvěšení červených trenýrek na Pražském hradě na 24. srpna. Podle obžaloby se umělci ze skupiny Ztohoven – Filip Crhák, Matěj Hájek a David Hons – dopustili krádeže standarty, poškození cizí věci a výtržnictví, za což jim hrozí až tři roky vězení. Strany trvají zejména na výslechu policistů, kteří ohledávali poškozenou střechu. Vypovídat se dnes rozhodli dva ze tří obžalovaných, vyčíslená škoda je podle nich přemrštěná.
Detail éčka
Detail
KódE403
NázevAlginát amonný
KategorieStabilizátor, Želírující látka, Zahušťovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíAlginát sodný se používá jako stabilizátor a zahušťovadlo do pudingů a dezertů.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.