O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 23.10.2016
Zpěvák Daniel Hůlka v rozhovoru na Frekvenci 1 oznámil, že 28. října obdrží od Miloše Zemana státní ocenění. Český zpěvák před třemi lety kandidoval za Stranu práv občanů – Zemanovci. Nyní podle svých slov očekává, že jeho vyznamenání vzbudí rozporuplné reakce.
Přidáno: 23.10.2016
Letošní cesta Miloše Zemana na konferenci Dialog civilizací mohla být jeho poslední. Hlava státu to řekla v předtočeném pořadu TV Prima Partie. Organizátor akce Vladimir Jakunin už podle Zemana nedisponuje takovými prostředky a konference by tak mohla ztratit význam, jaký v minulosti měla.
Přidáno: 23.10.2016
Vedoucí prezidentské kanceláře Vratislav Mynář v sobotu v rozhovoru pro Český rozhlas Plus uvedl, že kauza ohledně státního ocenění pro strýce ministra kultury Hermana stojí na spekulacích. Potvrdil, že byl Jiří Brady v širším okruhu možných uchazečů na vyznamenání. Jejich finální sestava se ale zveřejní až 28. října. „Jde o snahu očernit prezidenta," dodal k celé události.
Přidáno: 23.10.2016
Nepříjemné esemesky nebo vyhrožování - to zažívají oběti stalkingu, tedy nebezpečného pronásledování. Když se následně obrátí na policii, ne vždy uspějí. Jak ukazují loňské statistiky, lidé oznámili zhruba 500 případů stalkingu, ale 80 procent z nich policie ukončila jako neoprávněné.
Detail éčka
Detail
KódE404
NázevAlginát vápenatý
KategorieŽelírující látka, Stabilizátor, Zahušťovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíAlginát sodný se používá jako zahušťovadlo do pudingů, dezertů a pekařských výrobků.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.