O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.08.2016
V Otrokovicích na Zlínsku havaroval dnes trolejbus, najel na sloup trakčního vedení a zčásti se po něm vysunul do výšky. Při nehodě bylo vážně zraněno 5 lidí a dalších 8 má poranění středně těžká nebo lehká. Zasahoval i vrtulník.
Přidáno: 30.08.2016
Omezení svobody slova, totalitní precedent... Tak obvodní soud vysvětlil, proč neosoudil členy skupiny Ztohoven za vyvěšení červených trenýrek na Pražském hradě. Část zdůvodnění soudkyně Šárky Šantorové zveřejnili umělci na facebookovém profilu, cituje z něj i deník Právo.
Přidáno: 30.08.2016
Česká ambasáda v Londýně hlásí dva měsíce po referendu o odchodu Velké Británie z EU zvýšený zájem o česká občanství. Obrátilo se na ni několik desítek lidí, kteří zjišťovali informace, jak získat český pas. Píše o tom Aktuálně.cz s tím, že podobné zkušenosti a silný nárůst dotazů hlásí také další velvyslanectví členských států EU na britských ostrovech. Důvod, proč Britové usilují o to, aby získali evropský pas, je zřejmý – rádi by si ponechali otevřené dveře na volný evropský trh.
Přidáno: 30.08.2016
Školské odbory chtějí, aby se v příštích třech letech zvýšily platy učitelů alespoň na 130 procent průměrné mzdy. Oznámily to s tím, že kampaň s názvem Konec levných učitelů bude pokračovat.
Detail éčka
Detail
KódE405
NázevPropan-1,2-diolalginát
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo, Emulgátor
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíAlginát sodný se používá jako stabilizátor a zahušťovadlo do pudingů, dezertů a pekařských výrobků.
ÚčinkyByly pozorovány mírné alergické reakce u citlivých osob.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.