O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.05.2016
Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček z ČSSD v pondělí vládě znovu předloží návrh protikuřáckého zákona. Po dnešním mimořádném jednání koaliční rady to řekl premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD. Zákon ve středu sněmovna zamítla i kvůli hlasům koaličního ANO.
Přidáno: 27.05.2016
Češi si nově oblíbili takzvané hospodské kvízy. Mohou si tak u piva nebo třeba vína prověřit své vědomosti. Radost z nového trendu mají také majitelé hospod a restaurací. Hráči jim totiž zaplnili jindy prázdné židle. Kvízy si Češi mohou zahrát už téměř ve dvou tisícovkách hospod po celé zemi.
Přidáno: 27.05.2016
Českem projede další americký armádní konvoj. Zhruba 420 mužů v obrněných transportérech míří na cvičení do Pobaltí, které tam bude příští týden. Američané se zastaví v pražské Ruzyni, ve Vyškově a Přáslavicích, kde je čeká společné cvičení s českými vojáky.
Přidáno: 28.05.2016
Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD chce prosadit nekuřácké restaurace ještě do konce tohoto volebního období. Dnes ráno se kvůli tomu mimořádně sejde vedení vládních stran na takzvané koaliční radě. Proti vládnímu návrhu hlasovali ve středu někteří zákonodárci hnutí ANO, což vyvolalo ostrý spor uvnitř koalice.
Detail éčka
Detail
KódE407
NázevKaragenan
KategorieŽelírující látka, Zahušťovadlo, Emulgátor, Stabilizátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíKaragenan ve velkém množství obsahují mořské řasy. V potravinářství se používá například jako stabilizátor v mléčných výrobcích.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.