O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.07.2016
Pražský vrchní soud v úterý znovu otevírá kauzu úmrtí pacientů v rumburské nemocnici na Děčínsku. Žalobce vinil z úmrtí šesti pacientů bývalou zdravotní sestru Věru Marešovou, pro kterou žádal doživotí. Podle obžaloby zabíjela pacienty vysokými dávkami draslíku. Ústecký krajský soud ženu obžaloby v lednu zprostil. Státní zástupce se ale proti rozsudku odvolal.
Přidáno: 26.07.2016
Do Česka zamíří první Syřané z tureckých uprchlických táborů. S informací přišly Lidové noviny. Česko tak plní dohodu mezi Evropskou unií a Ankarou o výměně uprchlíků. Zatím není jasné, kdy přesně by mohla osmdesátka migrantů přijet, podle vládní zprávy o migraci by to mělo být do konce října.
Přidáno: 26.07.2016
Více než měsíc a půl kličkoval, aby se nemusel vrátit do vězení. Minulý týden si ale policie pro bývalého zemanovce Vladislava Jaroška přišla. Za mřížemi přesto lihovarník a soudem uznaný daňový podvodník neskončil. Po novém rozhodnutí, že má nastoupit do vězení, se mu totiž opět přitížilo. Policisté ho tak místo v domovských Mutěnicích poblíž Hodonína našli v nemocnici. Nyní před Jaroškovým pokojem hlídkují a jakmile se mu udělá lépe, podnikatele odvezou do věznice v Brně. Odpykat si tam má šestiletý trest za sedmdesátimilionový podvod.
Přidáno: 26.07.2016
Policie vyhlásila pátrání po devítileté Natálii Běčákové z Frýdecko-Místecka. Její pravděpodobně psychicky nemocná matka dceru vyzvedla 19. července u rodinné známé v Prodašicích v okrese Mladá Boleslav, odkud ji odvezla neznámo kam, dnes sdělila policejní mluvčí Lenka Sikorová.
Detail éčka
Detail
KódE414
NázevArabská guma
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo, Emulgátor, Zvlhčující látka
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíPoužívá se v cukrovinkách, žvýkačkách a mražených krémech.
ÚčinkyLátka je možný alergen. U citlivých osob dochází k alergickým reakcím.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.