O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 29.06.2016
Vila uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zůstává v exekuci, do které se podnikatel dostal kvůli dluhům. O vyjmutí nemovitosti v hodnotě kolem 400 milionů korun žádala Krejčířova manželka Kateřina, Krajský soud v Praze ale žádost zamítl. Krejčíř z vily uprchl v roce 2005 během policejní prohlídky. Od té doby vila chátrá.
Přidáno: 29.06.2016
Soud odročil jednání v případu vyvěšení červených trenýrek na Pražském hradě na 24. srpna. Podle obžaloby se umělci ze skupiny Ztohoven – Filip Crhák, Matěj Hájek a David Hons – dopustili krádeže standarty, poškození cizí věci a výtržnictví, za což jim hrozí až tři roky vězení. Strany trvají zejména na výslechu policistů, kteří ohledávali poškozenou střechu. Vypovídat se dnes rozhodli dva ze tří obžalovaných, vyčíslená škoda je podle nich přemrštěná.
Přidáno: 29.06.2016
Na loukách a volných prostranstvích po celé republice se teď objevují jahodky indické. Jsou podobné klasickým jahodám, lidé by je ale ochutnávat neměli. Riskovali by totiž přinejmenším žaludeční potíže. V jahodkovou plantáž se v těchto dnech proměnila i část letiště v Chrudimi.
Přidáno: 29.06.2016
Politické strany zřejmě budou mít od příštího roku zákonem omezené výdaje na předvolební kampaně. V případě voleb do Poslanecké sněmovny budou moci utratit maximálně 90 milionů korun. Zákony, které schválili poslanci, teď míří k posouzení do Senátu.
Detail éčka
Detail
KódE417
NázevGuma tara
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíTato rostlinná guma se používá jako zahušťovadlo a stabilizátor a k vytváření filmů na povrchu masných výrobků.
ÚčinkyNejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.