O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.08.2016
Sto milionů korun - taková je předběžná škoda na kulisách po požáru ve filmových studiích na pražském Barrandově. Hořelo na ploše 100 krát 100 metrů a oheň zničil dřevěné městečko, ve kterém se natáčí seriál Knightfall o pronásledování templářských rytířů.
Přidáno: 27.08.2016
Policisté zadrželi trojici mužů, která na Jihlavsku unesla osmnáctiletou dívku a držela ji přes noc v karavanu. Všichni byli obviněni a jsou stíhání vazebně, uvádí web . Teď policisté prověřují ještě další případ, obětí skupiny mohla být i dívka z Třebíče. Muži se ji pokusili unést v červenci nebo srpnu z parkoviště u obchodních domů ve Znojemské ulici.
Přidáno: 27.08.2016
Nákup nemovitosti, zlata nebo třeba založení spoření - to jsou jen některé možnosti, jak se zajistit na stáří. Spoléhat se na pomoc od státu totiž podle oslovených ekonomů nestačí. Na důchod by lidé měli myslet už na začátku svojí kariéry.
Přidáno: 27.08.2016
Policisté vyšetřují, proč hořelo v areálu filmových studií na pražském Barrandově. Na místě ohledávají požářiště. Kvůli rozsáhlému ohni včera hasiči použili vodní děla a na místě zasahoval i vrtulník. Předběžnou škodu zatím kriminalisté odhadují zhruba na 100 milionů korun. Požár většinu filmových kulis zničil.
Detail éčka
Detail
KódE418
NázevGuma gellan
KategorieStabilizátor, Želírující látka, Zahušťovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíGellan se používá jako zahušťovadlo, želírující látka a stabilizátor emulzí a pěn. Setkáme se s ním například v polevách, krémech, džemech a želé.
ÚčinkyNejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.