O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 22.10.2016
Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček popírá, že by prezident osobně žádal ministra kultury Daniela Hermana o zrušení schůzky s dalajlamou. Rozmluvě byl prý osobně přítomen a vedla se o imigraci, uvedl mluvčí v sobotu pro Radiožurnál. Dodal, že si Herman dostatečně neváží státního svátku a že by měl "zklidnit situaci".
Přidáno: 22.10.2016
Místopředseda Poslanecké sněmovny Petr Gazdík (STAN) kvůli chování Hradu kolem vyznamenání Jiřího Bradyho svolal na 28. října shromáždění na Staroměstské náměstí. Katolický kněz Tomáš Halík ze stejného důvodu vyzval hosty slavnostního večera na Pražském hradě, aby se ho nezúčastnili. Svou neúčast na slavnostním aktu oznámil také ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) a ústy Petra Fialy také většina zákonodárců ODS.
Přidáno: 22.10.2016
V Lánech začalo jednání prezidenta Miloše Zemana s ministry o zrychlení dopravních staveb. Setkání se koná v rámci schůzky expertního týmu prezidenta. Do Lán přijel místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš a další tři ministři za hnutí ANO - ministr dopravy Dan Ťok, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová a ministr životního prostředí Richard Brabec. Na setkání byl pozván i šéf Ředitelství silnic a dálnic Jan Kroupa.
Přidáno: 22.10.2016
Kardinál Dominik Duka v poledne v katedrále svatého Víta zahájil tradiční zádušní mši za oběti heydrichiády. Součástí requiem bude čtení jmen obětí a zapálení symbolických dvou set devadesáti čtyř svící - podle počtu lidí, kteří v souvislosti s atentátem na Reinharda Heydricha zahynuli v koncentračním táboře Mauthausen.
Detail éčka
Detail
KódE418
NázevGuma gellan
KategorieStabilizátor, Želírující látka, Zahušťovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíGellan se používá jako zahušťovadlo, želírující látka a stabilizátor emulzí a pěn. Setkáme se s ním například v polevách, krémech, džemech a želé.
ÚčinkyNejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.