O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.07.2016
Stát půjčí těžební společnosti OKD, která je v úpadku, 700 milionů korun. Na dnešním jednání o tom rozhodla vláda. Peníze půjčí státní podnik Prisko, který spadá pod ministerstvo financí.
Přidáno: 27.07.2016
Platy ve školství i ve státním sektoru porostou, rozhodla o tom vláda. Učitelům se od září tarif zvedne o šest procent a nepedagogickým pracovníkům o čtyři procenta. Od listopadu pak dostanou přidáno i další státní zaměstnanci.
Přidáno: 27.07.2016
Česko posílí ostrahu hranice s Německem, uvedl to ministr vnitra Milan Chovanec z ČSSD. Podle něj existuje obava, že by se neúspěšní žadatelé o azyl v Německu mohli pokusit odejít do okolních zemí. V souvislosti s děním v Evropě chce zároveň uspíšit přípravy plánu na ochranu takzvaných měkkých cílů. Policie bude ve větší míře spolupracovat s pořadateli kulturních, společenských a sportovních akcí.
Přidáno: 27.07.2016
Zatopené sklepy, popadané stromy nebo třeba střecha zapálená od blesku, to je dosavadní bilance dnešních bouřek. A podle meteorologů jim ještě není konec. Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platí až do zítřejšího rána.
Detail éčka
Detail
KódE420
NázevSorbitol
KategorieZvlhčující látka, Zahušťovadlo, Sekvestrant, Náhradní sladidlo, Emulgátor
VlastnostiNení vhodné pro děti - Není vhodné pro děti
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíPoužívá se jako náhradní sladidlo pro diabetiky a v potravinách bez cukru.
ÚčinkyLátka není vhodná pro nemluvňata a malé děti a může způsobovat podráždění žaludku a břišní bolesti. Velké dávky sorbitolu mohou působit nadýmání, prudké průjmy a plynatost.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.