O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.08.2016
V areálu filmových ateliérů na pražském Barrandově vypukl požár. Oheň přeskočil z filmových kulis středověkého města i na okolní porost. Na místě zasahují profesionální i dobrovolní hasiči. Třem požárníkům museli pomoct záchranáři. Škody způsobené požárem by se podle prvních odhadů měly pohybovat kolem 100 milionů korun.
Přidáno: 26.08.2016
Šestačtyřicetiletý zřejmě opilý řidič naboural na pražských Vinohradech dvě zaparkovaná auta. Podle informací serverů idnes.cz a tn.cz auto řídil bývalý policista Karel Kadlec, který v dubnu ve stejné čtvrti naboural 51 zaparkovaných aut. Mluvčí pražské policie Andrea Zoulová totožnost muže nepotvrdila. Prozradila ale, že při kontrole hlídce předložil neplatné řidičské oprávnění.
Přidáno: 26.08.2016
Na trati z Přerova do Brna bude až do začátku příštího týdne omezený provoz. V Němčicích nad Hanou narazilo nákladní auto do železničního mostu a při nárazu se posunula mostní konstrukce. Část vlakových linek nyní nahrazují autobusy, některé rychlíky odklání dispečeři přes Olomouc.
Přidáno: 26.08.2016
Ústavní soud dostane senátní stížnost kvůli blokování webů. Celkem 21 zákonodárců totiž nesouhlasí s částí zákona o regulaci hazardu, který umožní úředníkům ministerstva financí zablokovat jakýkoliv web s nelegálním hazardem.
Detail éčka
Detail
KódE425
NázevKonjaková guma a glukomannan
KategorieNosič a rozpouštědlo, Zahušťovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíLátka se tradičně využívá v japonské kuchyni při výrobě nudlí a želé. Používá se jako zahušťovadlo, emulgátor, stabilizátor, složka povrchových filmů a želírující látka.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.