O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 21.10.2016
Poslanecká sněmovna schválila novelu zákona o vinařství. Ta má omezit falšování vína a zničit černý trh s vínem. Zvýší se také pokuty až na 50 milionů korun a zakáže prodej vína z automatů. Nyní ji bude muset schválit Senát.
Přidáno: 21.10.2016
Česko čeká polojasný až oblačný víkend s teplotami do třinácti stupňů. Podle odborníků je to ideální počasí na růst hub.
Přidáno: 21.10.2016
Pražský hrad údajně vyzval Daniela Hermana (KDU-ČSL), ať se neschází s dalajlamou, jinak jeho strýci neudělí státní vyznamenání. Zpravodajskému webu Českého rozhlasu to potvrdil sám ministr kultury. Jméno jeho strýce Jiřího Bradyho bylo podle něj na seznamu lidí, které má prezident vyznamenat 28. října. Nyní tam údajně není. Podle hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka prezident na seznamu nikoho nevyškrtl.
Přidáno: 21.10.2016
Na místě budoucích podzemních garáží pro nový koncertní sál v Brně už archeologové našli řadu vzácných předmětů. Nyní ale našli unikátní kusy zuhelnatělého pečiva ze 13. století.
Detail éčka
Detail
KódE425
NázevKonjaková guma a glukomannan
KategorieNosič a rozpouštědlo, Zahušťovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíLátka se tradičně využívá v japonské kuchyni při výrobě nudlí a želé. Používá se jako zahušťovadlo, emulgátor, stabilizátor, složka povrchových filmů a želírující látka.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.