O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.05.2016
Smrtelná nehoda na kolejích poblíž Mohelnice na Šumpersku omezila provoz na hlavním železničním koridoru mezi Prahou a Ostravou. Pendolino tu srazilo člověka, který se pohyboval v kolejišti. Vlaky kvůli probíhajícímu vyšetřování jezdí po jedné koleji a postupně nabírají zpoždění.
Přidáno: 27.05.2016
Soudy budou řešit postup policie, která na konci března při návštěvě čínského prezidenta Si Ťin-pchinga překazila povolenou demonstraci na Hradčanském náměstí. Skupina lidí kolem Michaela Kocába podala dvě správní žaloby napadající postup úřadů. Advokát Jiří Kučera pak sepsal i dvě ústavní žaloby.
Přidáno: 27.05.2016
Státní veterinární správa (SVS) nařídila stáhnout z trhu zásilku zmražených filet z tuňáka žlutoploutvého ze Španělska kvůli zvýšenému obsahu histaminu. Celkem bylo do Česka dodáno více než 300 kilogramů ryby.
Přidáno: 27.05.2016
Nedávné výroky advokátky Kláry Samkové na sněmovním semináři o islámu začaly zajímat státní zástupce. Samková přirovnala ve svém vystoupení islám k nacismu a komunismu. Někteří pozvaní diplomaté včetně tureckého velvyslance pak kvůli tomu pak opustili místnost.
Detail éčka
Detail
KódE425
NázevKonjaková guma a glukomannan
KategorieNosič a rozpouštědlo, Zahušťovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíLátka se tradičně využívá v japonské kuchyni při výrobě nudlí a želé. Používá se jako zahušťovadlo, emulgátor, stabilizátor, složka povrchových filmů a želírující látka.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.