O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.07.2016
„Pan Faltýnek mi opakovaně a dlouhodobě říkal: 'Bojujte Kristýno, musíme hnutí očistit. Nevzdávejte to!',“ uvádí poslankyně Kristýna Zelienková ve svém odůvodnění, proč opouští hnutí ANO. Kritizuje jej za to, že se v hnutí systematicky snaží eliminovat lidi s jiným názorem. Šéf poslanců hnutí ANO Jaroslav Faltýnek ale s její kritikou nesouhlasí. „Jsou to nesmysly,“ řekl Zpravodajskému webu Českého rozhlasu.
Přidáno: 24.07.2016
Úředníci resortů vlády Bohuslava Sobotky z ČSSD dostali za první pololetí rekordní odměny - dohromady přes 280 milionů korun. To je o necelých dvacet milionů víc než za pololetí předcházející. Ministři si ale stojí za tím, že si jejich podřízení bonusy zaslouží. Odměny určuje také služební zákon.
Přidáno: 24.07.2016
Poslankyně Kristýna Zelienková se na svém facebookovém profilu ostře pustila do hnutí ANO. Zároveň v prohlášení vysvětlila, proč jeho řady v pátek opustila. Podle šéfa hnutí Andreje Babiše se poslankyně s hnutím rozcházela především v otázce migrace. Zelienková tvrdě kritizuje nejen diskuzi uvnitř hnutí, ale i samotného Babiše a politiku hnutí na komunální úrovni.
Přidáno: 24.07.2016
Nečetli jste o víkendu zprávy? V editorském výběru vám přinášíme nejdůležitější události, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Svět upíral zrak především na dění v Mnichově, kde útočník zastřelil 9 lidí. Očitým svědkem události byla i Češka. Zájem i nadále poutá také třaskavé dění v Turecku. Turisté, kteří se chtěli dostat z Doveru do Calais, si ve frontách počkali až 16 hodin. Podle Britů poslali Francouzi na hranice jen jednoho úředníka. A ten nestíhal. A zajímavé zprávy nechybí ani na domácí půdě. Ministerští úředníci si letos (opět) rozdělili rekordní odměny. A psychiatři varují - vězení lékaře Jaroslava Bartáka nenapraví.
Detail éčka
Detail
KódE432
NázevPolyoxyethylensorbitanmonolaurát
KategorieStabilizátor, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPůsobí proti stárnutí pečiva a zpevňuje těsto, které pak dává větší objem a měkčí střídku. Napomáhá rovnoměrnému rozložení přidaných aromat a barviv.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.