O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.05.2016
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnosti sedmi poslanců opozice na okolnosti schvalování zákona o elektronické evidenci tržeb (EET), zvláště na předčasné ukončení rozpravy. Procesní postup ve sněmovně nelze prostřednictvím individuálních poslaneckých návrhů napadnout. ÚS nechce být "rozhodčím" legislativního procesu. Své rozhodnutí zveřejnil na webu.
Přidáno: 26.05.2016
Senát dnes neschválil ústavní novelu, která měla dát Nejvyššímu kontrolnímu úřadu (NKÚ) právo prověřovat hospodaření s veřejnými prostředky. NKÚ měl získat možnost kontrolovat obce, kraje i firmy s jejich majetkovou účastí či podílem státu. Horní komora vládě doporučila, aby novelu předložila znovu, ale souběžně s návrhem na odstranění duplicit kontrolních systémů.
Přidáno: 26.05.2016
Soudce Miloš Zbránek z liberecké pobočky Krajského soudu v Ústí nad Labem nepotvrdil autorství tří satirických článků. Podle jeho nadřízeného v nich zesměšňoval náboženské, rasové nebo sexuální menšiny. Kárný senát jednání odročil, verdikt vynese do dvou týdnů.
Přidáno: 26.05.2016
Karta Lítačka může stát Prahu podle opozice ročně víc, než se plánovalo. Karta slouží jako tramvajenka a město za ni chtělo původně dát deset milionů korun. Jiří Nouza z opoziční TOP 09 ale na dnešním jednání zastupitelstva upozornil, že náklady se vyšplhají až na 80 milionů.
Detail éčka
Detail
KódE436
NázevPolyoxyethylensorbitantristearát
KategorieStabilizátor, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíZvyšuje rozpustnost smetany do kávy v prášku, zabraňuje oddělení oleje v umělých šlehačkách, napomáhá rovnoměrnému rozložení přidaných aromat a barviv, působí proti stárnutí pečiva a zpevňuje těsto, které pak dává větší objem a měkčí střídku..
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.