O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.08.2016
Novela zákoníku práce má víc chránit ženy po návratu z rodičovské dovolené. Změny schválila vláda. Firma by musela písemně zdůvodnit, proč jim nemůže nabídnout zkrácený pracovní úvazek. Matky a otcové by také získali nárok na stejnou práci, jakou dělali před odchodem na rodičovskou.
Přidáno: 24.08.2016
Památník sametové revoluce na Národní třídě už nebude přístupný veřejnosti. Česká advokátní komora, která je vlastníkem budovy, se rozhodla pro rekonstrukci průchodu kvůli neukázněnosti lidí u plastiky. Hlavním důvodem jsou prý požáry ze zapálených svíček a velké náklady na údržbu samotného památníku.
Přidáno: 24.08.2016
Státní pozemkový úřad převezme od podzimu projekt Intersucho. Ten monitoruje a předpovídá výskyt zemědělského sucha ve všech krajích České republiky. A má pomáhat zemědělcům nebo třeba lesníkům. Systém aktualizuje údaje na podrobných mapách každý týden, a to na specializovaném webu. Sucho v dané oblasti dokáže předpovědět 10 dní předem.
Přidáno: 24.08.2016
Zcela uzavřená zůstává Pekařská ulice v centru Olomouce. Hasiči tam zajišťují dům, ze kterého se odpoledne na chodník zřítila část štítové zdi. Tři lidi museli ošetřit lékaři. Dům už prohlédl statik, nebezpečí dalšího zřícení podle něj prý nehrozí.
Detail éčka
Detail
KódE140
NázevChlorofyly a chlorofyliny
KategorieBarvivo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPřírodní zelené barvivo se používá k barvení těstovin, nápojů a cukrovinek.
ÚčinkyNa lidské zdraví nemá žádné negativní účinky. Podporuje hojení ran a má příznivé účinky na lidský metabolismus

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.