O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 23.07.2016
Česku nyní teroristický útok nehrozí. Informoval o tom po jednání policie, tajných služeb a lidí z dalších bezpečnostních složek ministr vnitra Milan Chovanec z ČSSD. Není proto podle něj důvod zvyšovat bezpečnostní opatření.
Přidáno: 23.07.2016
Středočeský kraj si stále neví rady se zámkem v Buštěhradu na Kladensku. Památka, kterou chtěl opravovat už někdejší hejtman David Rath, dál chátrá. Rath už je rok nepravomocně odsouzený za korupci - mimo jiné právě i v souvislosti s plánovanou rekonstrukcí zámeckého areálu. Opravená je zatím jenom jeho menší část, kterou vlastní místní radnice.
Přidáno: 23.07.2016
Čtyři chlapci ve věku osm až dvanáct let utrpěli popáleniny na letním táboře v Oldřichovicích na Frýdecko-Místecku. Děti při organizovaném workshopu měly sledovat chemické reakce. Podle záchranářů při tom vzplanul zřejmě technický benzin, který chlapce popálil.
Přidáno: 23.07.2016
Soud v sobotu poslal do vazby třiatřicetiletou ženu, kterou policie v pátek obvinila z vraždy v nákupním centru na pražském Smíchově. Potvrdila to mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Hrozí jí za to deset až 18 let vězení. Podle České televize žena ve vazbě skončila kvůli obavám z útěku a možnosti, že by čin opakovala. Žena útočila krátce poté, co opustila bohnickou léčebnu.
Detail éčka
Detail
KódE140
NázevChlorofyly a chlorofyliny
KategorieBarvivo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPřírodní zelené barvivo se používá k barvení těstovin, nápojů a cukrovinek.
ÚčinkyNa lidské zdraví nemá žádné negativní účinky. Podporuje hojení ran a má příznivé účinky na lidský metabolismus

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.