O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 02.07.2016
Novým guvernérem České národní banky je ode dneška Jiří Rusnok. V čele centrální banky, která určuje měnovou politiku země, chce i nadále pokračovat v intervencích. Rusnok vystřídal ve funkci Miroslava Singera, kterému skončilo jeho druhé šestileté funkční období.
Přidáno: 02.07.2016
Stát, kraje a větší obce mají ode dneška novou povinnost. A sice zveřejňovat všechny smlouvy v hodnotě nad 50 tisíc korun v centrálním internetovém registru smluv. Hospodaření s veřejnými penězi by tak mělo být průhlednější. Kritici, někteří poslanci a starostové, ale pochybují, že novinka bude fungovat.
Přidáno: 02.07.2016
Kvůli chystané policejní reorganizaci zatím detektivové žádný masový odchod od policie neplánují. Ukazují to aktuální statistiky policejního prezidia. Podle nich odešlo od doby, co vedení policie oznámilo slučování protikorupčního a protimafiánského útvaru, zatím jen pět lidí.
Přidáno: 30.06.2016
Miloš Zeman podporuje referendum o vystoupení Česka z Evropské unie a Severoatlantické aliance. Řekl to na shromáždění s obyvateli Velkého Meziříčí. Prezident podporuje právo lidí na takové hlasování, sám by byl ale proti českému odchodu z obou organizací.
Detail éčka
Detail
KódE442
NázevAmonné soli fosfatidových kyselin
KategorieEmulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívají se v kakaových a čokoládových výrobcích, podobně jako lecitin.
ÚčinkyNejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.