O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.10.2016
Ministerstvo školství bude zjišťovat počty romských žáků a žáků ze sociálně znevýhodněného prostředí na školách. Tvrdí, že k tomu nepotřebuje souhlas rodičů.
Přidáno: 26.10.2016
Kancelář prezidenta republiky podala návrh na odložení exekuce kvůli pokutě za nerespektování rozsudku v kauze Ferdinanda Peroutky. Zjistila to Česká televize. Pokutu ve výši 100 tisíc korun má Hrad zaplatit do čtvrtka a podle televize nemá návrh zatím vliv na její splatnost.
Přidáno: 26.10.2016
Policie navrhla obžalovat šéfa společnosti Alkom Security Václava Růžičku a také soukromého podnikatele Radko Haška z podplácení zaměstnanců České pošty. Podle detektivů nabízeli luxusní zájezdy a statisíce korun, aby si udrželi a také získali lukrativní zakázky České pošty.
Přidáno: 26.10.2016
Celé dvě třetiny občanů Česka nesouhlasí s prohlášením čtyř ústavních činitelů, ve kterém se distancovali od schůzky ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) s dalajlamou. Vyplývá to z exkluzivního průzkumu agentury Median pro Český rozhlas. Většina lidí si také myslí, že by prezident Miloš Zeman měl Jiřího Bradyho vyznamenat.
Detail éčka
Detail
KódE442
NázevAmonné soli fosfatidových kyselin
KategorieEmulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívají se v kakaových a čokoládových výrobcích, podobně jako lecitin.
ÚčinkyNejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.