O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.07.2016
Policie vyhlásila pátrání po devítileté Natálii Běčákové z Frýdecko-Místecka. Její pravděpodobně psychicky nemocná matka dceru vyzvedla 19. července u rodinné známé v Prodašicích v okrese Mladá Boleslav, odkud ji odvezla neznámo kam, sdělila dnes policejní mluvčí Lenka Sikorová.
Přidáno: 26.07.2016
Do České republiky zamíří první Syřané z tureckých uprchlických táborů. S informací přišly Lidové noviny. Česko tak plní dohodu mezi Evropskou unií a Ankarou o výměně uprchlíků. Zatím není jasné, kdy přesně by mohla osmdesátka migrantů přijet, podle vládní zprávy o migraci by to mělo být do konce října.
Přidáno: 26.07.2016
Reorganizace elitních policejních útvarů vyvolala bouři ve vládní koalici, v policii i mezi žalobci. Právě státní zástupci mimo jiné varovali před tím, že bude v ohrožení vyšetřování citlivých kauz. Od vedení policie tak dostali slib, že by se některé výbušné případy nedávaly do elektronických systémů - pracovalo by se tak na nich v co největším "utajení". Budoucí náměstek ředitele Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Vild však ve Dvaceti minutách Radiožurnálu zdůraznil, že má "zákonnou povinnost kontrolovat své podřízené".
Přidáno: 26.07.2016
Pod petici za zákaz výstavby v šumavském národním parku a rozšíření území s volnou přírodou se už podepsalo víc než 58 tisíc lidí. Petice, k níž se dnes konalo v Senátu veřejné slyšení, požaduje, aby správa parku nechala do roku 2030 alespoň polovinu území volnému vývoji.
Detail éčka
Detail
KódE444
NázevAcetát-isobutyrát sacharosy
KategorieStabilizátor, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíVytváří umělé zakalení a upravuje hustotu nápojů.
ÚčinkyNejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.