O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.06.2016
Miloš Zeman podporuje referendum o vystoupení Česka z Evropské unie a Severoatlantické aliance. Řekl to na shromáždění s obyvateli Velkého Meziříčí. Prezident podporuje právo lidí na takové hlasování, sám by byl ale proti českému odchodu z obou organizací.
Přidáno: 30.06.2016
Radní Prahy 5 dnes souhlasili se stavbou 60metrového ruského neboli Ferrisova kola. V případě souhlasu dalších institucí včetně památkářů má Prague Wheel stát na Hořejším nábřeží nedaleko železničního mostu. Soukromá firma, která ho má provozovat, by radnici platila za pozemek nájem, a to 56,5 tisíce korun měsíčně. Záměr kritizuje opozice.
Přidáno: 30.06.2016
Česko by nemělo po vzoru Velké Británie pořádat referendum o vystoupení z Evropské unie. V debatě o takzvaném brexitu odmítl výzvy některých poslanců předseda vlády Bohuslav Sobotka z ČSSD. Podle něj je ale nutné, aby došlo k reformě unie, zejména v otázce ochrany vnější hranice a bezpečnosti.
Přidáno: 30.06.2016
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) objevila dalších pět falšovaných výrobků. Podíl masa nebo mléčné sušiny byl nižší, než uváděl výrobce na obalu. V masových kuličkách a pálivé klobáse chybělo zhruba 15 procent masa. Falšované výrobky najdete v naší galerii.
Detail éčka
Detail
KódE445
NázevGlycerylester borovicové pryskyřice
KategorieStabilizátor, Emulgátor
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíStabilizuje a upravuje hustotu v citrusových nápojích.
ÚčinkyU citlivých osob se mohou objevit alergické reakce, vyrážky a dýchací problémy.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.