O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.07.2016
Více než měsíc a půl kličkoval, aby se nemusel vrátit do vězení. Minulý týden si ale policie pro bývalého zemanovce Vladislava Jaroška přišla. Za mřížemi přesto lihovarník a soudem uznaný daňový podvodník neskončil. Po novém rozhodnutí, že má nastoupit do vězení, se mu totiž opět přitížilo. Policisté ho tak místo v domovských Mutěnicích poblíž Hodonína našli v nemocnici. Nyní před Jaroškovým pokojem hlídkují a jakmile se mu udělá lépe, podnikatele odvezou do věznice v Brně. Odpykat si tam má šestiletý trest za sedmdesátimilionový podvod.
Přidáno: 26.07.2016
Pražský vrchní soud v úterý znovu otevře kauzu úmrtí pacientů v rumburské nemocnici na Děčínsku. Žalobce vinil z úmrtí šesti pacientů bývalou zdravotní sestru Věru Marešovou, pro kterou žádal doživotí. Podle obžaloby zabíjela pacienty vysokými dávkami draslíku. Ústecký krajský soud ženu obžaloby v lednu zprostil. Státní zástupce se ale proti rozsudku odvolal.
Přidáno: 26.07.2016
Prahou bude od srpna projíždět parkovací detektiv. Speciální auto s kamerami na střeše bude snímat registrační značky a díky tomu zjistí, kdo v placených zónách může stát a kdo ne. V částech hlavního města, kde začnou ještě v létě takzvané modré zóny platit, tak už nebudou potřeba parkovací lístky.
Přidáno: 26.07.2016
Senátoři budou v úterý diskutovat o petici Za dobrý zákon o Národním parku Šumava. Dokument, který už podepsalo přes 56 tisíc lidí, požaduje omezení výstavby a větší ochranu divoké přírody v oblasti. Změnu pravidel pro fungování národních parků by měla přinést vládní novela zákona o ochraně přírody. Ekologická sdružení požadují, aby v ní byla jasně daná rozloha území šumavského parku ponechaného přírodě.
Detail éčka
Detail
KódE451
NázevTrifosforečnany
KategorieStabilizátor, Sekvestrant, Regulátor kyselosti
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíVyužívají se zejména při výrobě masných výrobků, kdy zabraňují vytékání šťávy.
ÚčinkyVysoké dávky této látky, napomáhají nadměrnému vylučování vápníku z těla. V důsledku toho může být tělo citlivější na nedostatek vápníku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.