O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 23.10.2016
Mši za oběti maďarského protikomunistického povstání z podzimu 1956 bude v neděli večer sloužit pražský arcibiskup Dominik Duka. Bohoslužba ve vyšehradské bazilice svatého Petra a Pavla připomene i kardinála Józsefa Mindszentyho, který byl jedním ze symbolů krvavě potlačené maďarské revoluce.
Přidáno: 23.10.2016
Spolek Roja Sor z Teplicka chce poslat na pomezí Sýrie a Iráku další humanitární pomoc. V oblasti Šingál opravují tamní polikliniku. Chystají se pomoci i lidem, kteří utíkají z města Mosul. To stále drží takzvaný Islámský stát. Kamion s pomocí tam má odjet nejpozději v polovině prosince.
Přidáno: 23.10.2016
Vedoucí prezidentské kanceláře Vratislav Mynář v sobotu v rozhovoru pro Český rozhlas Plus uvedl, že kauza ohledně státního ocenění pro strýce ministra kultury Hermana stojí na spekulacích. Potvrdil, že byl Jiří Brady v širším okruhu možných uchazečů na vyznamenání. Jejich finální sestava se ale zveřejní až 28. října. „Jde o snahu očernit prezidenta," dodal k celé události.
Přidáno: 23.10.2016
Někteří politici v sobotu odmítli účast na hradních oslavách 28. října. Reagují tak na spor kolem vyznamenání Jiřího Bradyho, strýce ministra kultury Daniela Hermana. S jakým předstihem vzniká seznam kandidátů na státní ocenění - a dostanou do ruky oficiální pozvánku z Hradu? Přinášíme odpovědi.
Detail éčka
Detail
KódE460
NázevCelulosa
KategorieNosič, Zahušťovadlo, Protispékavá látka, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíE460 se používá jako plnidlo žvýkaček a cukrovinek.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví. Při nadměrném používání může způsobit střevní potíže (nadýmání, zácpu).

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.