O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.10.2016
INTERAKTIVNĚ. Diagnóza typická pro střední Evropu straší Česko od nepaměti. Přitom je patrné zlepšení, umírá na ni o 40 procent méně Čechů než před dvaceti lety.
Přidáno: 27.10.2016
Důvodem pro neodvysílání dílu Show Jana Krause s Jiřím Bradym, Annou K. a dalšími podle Filipa Budáka z PR oddělení Primy bylo, že tvůrci včas nedodali kopii dílu. To ale dramaturgyně pořadu Simona Matásková odmítla. Podle mediálního analytika z Univerzity Karlovy Jana Jiráka je televize suverén a o dramaturgii programu může rozhodovat, jak chce. „Není to zásah ve smyslu útoku na televizi. Rozhoduje o ní ten, kdo do ní investoval," uvedl.
Přidáno: 27.10.2016
VIDEO. Televize Prima ve středu neodvysílala předtočený díl pořadu Show Jana Krause, jehož hosty byli Jiří Brady a ministr kultury Daniel Herman. V úvodu samotného pořadu vystoupila na Krausovo pozvání řada osobností, které komentovaly aféru kolem předávání státních vyznamenání 28. října na Pražském hradě. Podle vyjádření, které hosté poskytli Zpravodajskému webu Českého rozhlasu, zazněla v pořadu mimořádně ostrá kritika na adresu Hradu.
Přidáno: 27.10.2016
Desku připomínající události 17. listopadu na Národní třídě v podloubí Kaňkova paláce chce majitel objektu, Česká advokátní komora, přesunout. Umístí ji na průčelí budovy na veřejně přístupné místo a podloubí z obou stran uzavře. Stavební úpravy slavnostně odhalí 16. listopadu.
Detail éčka
Detail
KódE463
NázevHydroxypropylcelulosa
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPřidává se do ochranného filtru vitamínových tablet.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.