O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.06.2016
Minulý pátek odešel z pražské Střední průmyslové školy Na Třebešíně další student, kterého škola potrestala za šikanu učitelky. Vedení školy původně vyloučilo dva studenty, jeden z nich se ale odvolal. Jak zjistil Český rozhlas, odvolání magistrát zamítl.
Přidáno: 30.06.2016
Dosud byly známé jen hrubé obrysy, Zpravodajský web Českého rozhlasu však získal detaily posledního obvinění Vladimíra Dbalého a dalších čtyř lidí. Exředitel Nemocnice Na Homolce si podle policie na úplatcích s kolegy rozdělil nejméně 14 milionů korun. Detektivové opět vycházejí ze zápisků Dbalého.
Přidáno: 30.06.2016
Na silnicích hrozí od pátečního odpoledne do konce soboty dopravní kolaps. Řidičům, kteří vyrazí na prázdniny, cestu zkomplikují opravy silnic i kolony.
Přidáno: 30.06.2016
Na víkendovém pikniku v Praze se lidé nakazili salmonelou. Zatím jsou potvrzené čtyři případy nemocných, kteří navštívili akci pořádanou časopisem o vaření. Na sociálních sítích si pak na problémy stěžují další desítky lidí.
Detail éčka
Detail
KódE141
NázevMědnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů
KategorieBarvivo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíBarvivo se přidává do cukrovinek, zmrzlin a nápojů
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.