O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.10.2016
Hrad musí do tří dní dnů zaplatit pokutu 100 tisíc korun. Exekutor ji uložil kvůli omluvě prezidenta Miloše Zemana za výroky o Ferdinandu Peroutkovi. České televizi to potvrdil advokát Terezie Kaslové František Vyskočil.
Přidáno: 24.10.2016
Ústavní soud zamítl návrh na zrušení části zákona o státním občanství, podle které se k žádosti o udělování českého státního občanství vyjadřují policie a zpravodajské služby. Pokud jejich negativní stanovisko obsahuje utajované informace, žadatel se k němu nedostane, a v důsledku tak nezjistí přesné důvody, proč občanství nezískal.
Přidáno: 24.10.2016
Zástupci hnutí Severočeši.cz v pondělí podali k Nejvyššímu správnímu soudu stížnost ohledně senátních voleb na Mostecku. Lidé v okrese zvolili dosavadní senátorku Alenu Dernerovou. Podání stížnosti potvrdil Luboš Pitín z hnutí Severočeši.cz.
Přidáno: 24.10.2016
Michaela Marksová z ČSSD, Věra Jourová za ANO či většina poslanců z ODS. Všichni ti plánují bojkot slavnostního ceremoniálu na Pražském hradě při příležitosti oslav 28. října. Vadí jim spor ohledně vyznamenání pro Jiřího Bradyho. Podle hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka se ale jedná jen o "drobný výpadek". Naopak účast na ceremonii potvrdila například Karla Šlechtová (ANO).
Detail éčka
Detail
KódE141
NázevMědnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů
KategorieBarvivo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíBarvivo se přidává do cukrovinek, zmrzlin a nápojů
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.