O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 01.10.2016
Nově spuštěná Centrální evidence přestupků má technické problémy. Systém, díky kterému by měli třeba výtržníci dostávat za opakované přestupky vyšší pokuty, špatně komunikuje se základními registry. A to s ním práci prakticky znemožňuje. Technici už pracují na odstranění problémů, zjistil Český rozhlas.
Přidáno: 01.10.2016
Na Tanvaldsku probíhají oslavy k zahájení 50. sezony Divadla Járy Cimrmana. Herci ze souboru se celý den střídají u telefonu ve speciálním call centru v Příchovicích, které spolu s pražským call centrem vybírá finanční pomoc pro lidi s poškozením míchy, se speciálními potřebami a pro zrakově postižené. Na kontě sbírky trvající od začátku září už je přes 130 tisíc korun. Call centra budou v provozu až do 19 hodin.
Přidáno: 01.10.2016
Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček odmítl, že by článek Hitler – gentleman z roku 1937, o jehož nálezu v sobotu informovalo Právo, byl tím článkem, na který prezident Miloš Zeman odkazoval. Uvedl to na dotaz ČTK. Zeman loni tvrdil, že novinář Ferdinand Peroutka uveřejnil v časopise Přítomnost článek s titulkem Hitler je gentleman.
Přidáno: 01.10.2016
Nová centrální evidence přestupků začíná od soboty fungovat. Výtržníci nebo třeba drobní zloději můžou za opakované přestupky dostávat vyšší pokuty. Informace se budou v databázi uchovávat pět let. Přístup do ní budou mít mimo jiné obecní úřady, policie a justice.
Detail éčka
Detail
KódE464
NázevHydroxypropylmethylcelulosa
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíV pekařství se používá jako prostředek, který zabraňuje vstřebávání oleje při smažení.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.