O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 06.12.2016
Jindřich Forejt jako šéf hradního protokolu končí - podle oficiálního vyjádření kvůli „zdravotním a osobním důvodům“. Média nejdříve spekulovala o tom, že za jeho odchodem stojí pracovní přešlapy. Později se ale na veřejnost dostaly informace o údajně kompromitujících videích, na kterých má Forejt šňupat bílý prášek. Kdo nahrávky natočil a proč vznikly? Některé odpovědi nabízí investigativní reportér Českého rozhlasu Janek Kroupa.
Přidáno: 06.12.2016
Věková hranice pro odchod do důchodu by měla být maximálně 65 let. Počítá s tím vládní novela zákona o důchodovém pojištění, kterou i přes výhrady opozice podpořila v prvním čtení Sněmovna. V budoucnu by pak podle normy mohla věkovou hranici pro odchod do penze měnit vláda podle doby dožití.
Přidáno: 06.12.2016
Ředitel hradního protokolu Jindřich Forejt opouští svou funkci. Podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka jsou důvodem „osobní a zdravotní důvody“ a protokolář kvůli nim skončí k poslednímu prosinci. Sám Forejt svůj odchod zatím nekomentoval, přesto už jeho dosavadní zaměstnavatel, kterým je ministerstvo zahraničí, může zvažovat jeho budoucí karierní dráhu.
Přidáno: 06.12.2016
Zákon možná víc ochrání matky po návratu z rodičovské do práce. Sněmovna v úterý hlasovala pro novelu zákoníku práce, která by jejich vyšší ochranu měla zajistit. Kromě toho zavádí i nová pravidla počítání délky dovolené na základě týdenní pracovní doby a zaručuje dobu odpočinku při pracích mimo pracovní poměr. Podle odpůrců je ale předloha nadbytečná.
Detail éčka
Detail
KódE464
NázevHydroxypropylmethylcelulosa
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíV pekařství se používá jako prostředek, který zabraňuje vstřebávání oleje při smažení.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.