O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.06.2016
Hasiči a chemici našli v nelegálním skladišti v Nedvědici na Tišnovsku je až 10 tun nebezpečných chemikálií. Další stovky kilogramů chemikálií našli v obydlené části rodinného domu. Na místě byl také silnější radioaktivní zářič a výbušné směsi.
Přidáno: 25.06.2016
Česko zasáhly silné bouřky. V sobotu k večeru se z Mladoboleslavska nebo na Jindřichohradecka přesunuly na Vysočinu. Postupně se budou přesouvat dál na východ. Další bouřky na jižní a východní Čechy přichází z Rakouska.
Přidáno: 25.06.2016
Také v sobotu, ještě před odpoledním příchodem bouřek na území České republiky, padaly teplotní rekordy. Překonány byly na více než polovině stanic, které sledují počasí déle než 30 let. Nejtepleji bylo v Ostravě-Porubě, kde meteorologové naměřili 36,2 stupně Celsia.
Přidáno: 26.06.2016
Sociální demokraté vyrazili do protiútoku ve sporu s advokátem Zdeňkem Altnerem. Jak zjistil Český rozhlas, ČSSD překoupila před pár dny jeden z jeho dluhů a vede proti němu exekuci. Podle mediálního zástupce právníků strany Jiřího Chvojky se tím dostanou vůči Altnerovi do výhodnější pozice.
Detail éčka
Detail
KódE469
NázevEnzymově hydrolyzovaná karboxymethylcelulosa
KategorieZahušťovadlo, Emulgátor, Stabilizátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíV potravinářství se používá jako zahušťovadlo a stabilizátor
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.