O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.10.2016
Z trojice obchodních řetězců mizí asi tři a půl milionu vajec. Hrozí totiž, že obsahují bakterii salmonely. Z regálů je stahují Kaufland, Tesco a Ahold, který provozuje obchody Albert. Nebezpečná vejce už neprodávají obchody Kaufland. Společnost je stáhla z prodeje hned potom, co ji o riziku v pondělí informovala Státní veterinární správa. Podobně postupovalo i Tesco.
Přidáno: 26.10.2016
Česká obchodní inspekce (ČOI) v pátek zkontroluje uzavření velkých prodejen, zaměří se na obchodníky, kteří avizovali, že se budou snažit zákon obejít. Nejvíc inspektorů bude v terénu v Praze. Obchodní řetězce posilují směny na čtvrtek, kdy čekají nápor zákazníků.
Přidáno: 26.10.2016
Těžební firma OKD plánuje uzavřít Důl Paskov nejpozději 31. ledna příštího roku. Oznámilo to podle odborů vedení společnosti. Firma ale nemá peníze na vyplácení odstupného podle kolektivní smlouvy. OKD je už téměř půl roku v úpadku. Stále ale není jasné, kdy přijdou o práci horníci z nejvíce ztrátových dolů.
Přidáno: 26.10.2016
Bývalý šéf brněnských strážníků Jaroslav Přikryl nastoupil v úterý večer do vězení. Českému rozhlasu to potvrdila mluvčí brněnské vazební věznice Dana Krejčířová. Odpykat si má rok a půl za to, že zahlazoval pokuty svým známým. Městský soud v Brně na začátku října potvrdil, že Přikryl je hospitalizován ve Fakultní nemocnici Brno.
Detail éčka
Detail
KódE470a
NázevSodné, draselné a vápenaté soli mastných kyselin
KategorieProtispékavá látka, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívají se např. jako emulgátory v pekařských výrobcích.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.