O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.07.2016
Česká pravidla pro řidiče nejsou ani zdaleka dokonalá. A mnozí šoféři toho využívají: naučili se totiž velmi efektivní kličky, jak předpisy obcházet. Díky nim každý rok bodům, pokutám i zákazům řízení uniknou tisíce šoférů. Mnozí z nich se navíc postihu vyhýbají opakovaně. A úřady – navzdory průběžně zpřísňovaným vyhláškám – jsou na ně krátké.
Přidáno: 27.07.2016
Od nového školního roku budou mít některé školy v Praze 5 u vstupních dveří videotelefon. Přístroje mají přispět k tomu, aby do školních budov nevstupovali lidé, kteří tam nemají co dělat, nebo mohou být nebezpeční. Je to mimo jiné reakce na předloňský útok ve Žďáře nad Sázavou, kde psychicky nemocná žena ubodala ve škole studenta.
Přidáno: 27.07.2016
O tom, co všechno má obsahovat nová smlouva s firmou Kapsch o výběru mýta na další tři roky, bude ve středu jednat vláda. Stát chce do smlouvy zakotvit nové povinnosti pro Kapsch, vedle toho chce ale vyjednat i výraznou slevu za služby. Hodnota zakázky, kterou má Kapsch dostat bez veřejné soutěže, je celkem 7,5 miliardy korun. Stát chce vyjednat cenu kolem šesti miliard.
Přidáno: 27.07.2016
Případem Lukáše Nečesaného, který je podezřelý, že v roce 2013 vážně poranil kadeřnici v Hořicích, se bude dnes zabývat Vrchní soud v Praze. Krajský soud v Hradci Králové v dubnu poslal mladíka za pokus o vraždu na 13 let do vězení. Nečesaný tvrdí, že je nevinný a proti verdiktu se odvolal.
Detail éčka
Detail
KódE471
NázevMono a diglyceridy mastných kyselin
KategorieStabilizátor, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíProdlužují trvanlivost v pekařských výrobcích a zvyšují objem šlehaných krému zmrzlin.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.