O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 31.07.2016
Stále víc Čechů dává před cestou do ciziny přednost dovolené v Česku. Nejčastěji míří na hory nebo k vodním nádržím. Svaz obchodu a cestovního ruchu odhaduje, že letos pojede na tuzemskou dovolenou asi osm milionů lidí. Loni jich bylo sedm milionů. Podle Ireny Vlčkové ze svazu Češi radši zůstávají doma i kvůli obavám z teroristických útoků.
Přidáno: 31.07.2016
Na slevových serverech lidé nakupují stále častěji. Loni na nich utratili přes tři a čtvrt miliardy korun. Přibývá ale i stížností. Některé firmy například nechtějí klientům voucher uznat.
Přidáno: 31.07.2016
Některé kavárny a restaurace přizpůsobují hostům i elektrické rozvody. Lidé stále častěji vyžadují zásuvku na dobíjení mobilního telefonu. Někde má dokonce každý host u svého místa i svou osobní. V obchodních centrech pak nakupující můžou zdarma využít i několik druhů nabíječek.
Přidáno: 31.07.2016
Dosud u jeho jména figuroval znak protikorupční jednotky, napříště má mluvit za nově vznikající Národní centrálu proti organizovanému zločinu. Mluvčí Jaroslav Ibehej je tak dalším důstojníkem protikorupční jednotky, který v novém útvaru obsadí exponovanou pozici. Velitelé z někdejšího protimafiánského útvaru Roberta Šlachty jsou ve vedení nové centrály v menšině.
Detail éčka
Detail
KódE472
NázevEstery mono a dyglyceridů mastných kyselin s kyselinou octovou, mléčnou, citrónovou, vinnou a acetyl
KategorieStabilizátor, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíVe sladkých těstech napomáhají míšení tuku s tekutinou, stabilizují vzniklé směsi a podporují zapracování vzduchu do tuku. Používají se také ke stabilizaci pěn, například ve šlehačce v prášku.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.