O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.07.2016
Tramvaj se u pražské Invalidovny srazila s nákladním autem a vykolejila. Na místě je podle informací Českého rozhlasu několik zraněných. U nehody zasahují záchranáři, hasiči i policisté. Tramvaje jezdí od Florence po objízdné trase.
Přidáno: 27.07.2016
Česko posílí ostrahu hranice s Německem, uvedl to ministr vnitra Milan Chovanec z ČSSD. Podle něj existuje obava, že by se neúspěšní žadatelé o azyl v Německu mohli pokusit odejít do okolních zemí. V souvislosti s děním v Evropě chce zároveň uspíšit přípravy plánu na ochranu takzvaných měkkých cílů. Policie bude ve větší míře spolupracovat s pořadateli kulturních, společenských a sportovních akcí.
Přidáno: 27.07.2016
Novým ředitelem Bezpečnostní informační služby (BIS) bude dlouholetý pracovník kontrarozvědky Michal Koudelka. O jeho jmenování dnes rozhodla vláda, informoval na twitteru premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Koudelka nahradí současného ředitele Jiřího Langa, který na začátku června požádal o odvolání. Výměna ve vedení BIS nastane 15. srpna.
Přidáno: 27.07.2016
Meteorologové varují před velmi silnými bouřkami s přívalovými dešti. Můžou je doprovodit i menší kroupy nebo nárazový vítr. Výstraha platí od půl druhé odpoledne pro všechny kraje. Na východě republiky může bouřit i ve čtvrtek ráno.
Detail éčka
Detail
KódE474
NázevCukroglyceridy
KategorieEmulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPři výrobě čokolády zamezují ztrátám barvy a v náplních do cukrovinek zabraňují tvorbě krystalků.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.