O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.05.2016
Jana Nečasová, dříve Nagyová, dnes u soudu odmítla vinu v kauze údajného úniku informací z Bezpečnostní informační služby (BIS). Bývalá šéfka vládního kabinetu řekla, že o zprávě tajné služby z roku 2012 nevěděla, a tak ji nemohla ani vyzradit. Obžalobu označila za krajně nelogickou. Vinu popřel i lobbista Ivo Rittig. Jemu měla Nečasová vzkázat, aby zakryl svůj vliv na státní orgány.
Přidáno: 30.05.2016
Meteorologové vydali výstrahu před silnými bouřkami. Kromě západních Čech by měly zítra zasáhnout celé území republiky. Výstraha platí od zítřejšího poledne do zítřejší půlnoci.
Přidáno: 30.05.2016
Případů pašování slonoviny nebo nosorožčích rohů v Česku přibývá. Upozorňuje na to Celní správa spolu s Českou inspekcí životního prostředí. Zatímco před dvěma lety odhalili inspektoři přes třicet případů, letos je jich už stovka.
Přidáno: 30.05.2016
Vláda by měla schválit nový návrh protikuřáckého zákona. Dohodlo se na tom vedení stran koalice. Znovu ho dnes předloží ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček z ČSSD. Původní verze totiž minulý týden neprošla sněmovnou. A protože se to stalo také kvůli poslancům hnutí ANO, byl z toho asi zatím největší spor v koalici.
Detail éčka
Detail
KódE475
NázevEstery polyglycerolu s mastnými kyselinami
KategorieEmulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívají se v margarínech, čokoládě a desertech. Zlepšují vlastnosti sladkého těsta.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.