O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.10.2016
Kancelář prezidenta republiky se nemusí omlouvat za výrok prezidenta Miloše Zemana v kauze Peroutka, i když jí to nařizuje pravomocný rozsudek. Za jeho nerespektování jí navíc nehrozí žádná pokuta ani exekuce. Nejvyšší soud totiž vyhověl návrhu Hradu a odložil výkon rozhodnutí soudů, které kanceláři omluvu nařídily. A to do doby, než rozhodne o dovolání v kauze. Podle Nejvyššího soudu by omluvou mohla Hradu vzniknout závažná újma.
Přidáno: 28.10.2016
Média vytvářejí atmosféru strachu, proto nelze zveřejnit seznam kandidátů na státní vyznamenání. Pokud by tak nyní Hrad učinil, mohli by se někteří z vyznamenaných podle hradního kancléře bát přijít. Českému rozhlasu Plus to řekl ředitel odboru protokolu prezidentské kanceláře Jindřich Forejt.
Přidáno: 28.10.2016
Česká republika si připomíná vznik samostatného Československa. Letošní oslavy ale kvůli neudělení vyznamenání Jiřímu Bradymu probíhají v napjaté atmosféře. Večerního ceremoniálu na Pražském hradě se vedle řady poslanců nezúčastní ani většina rektorů vysokých škol. Akademicii místo toho položili květiny u sochy TGM, večer se ještě setkají na Staroměstském náměstí v Praze.
Přidáno: 28.10.2016
Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu vyšetřují stavbu vědeckotechnického parku v Buštěhradu na Kladensku. Podle severu IHNED.cz mají podezření, že byla úmyslně předražena. Škoda je vyčíslena na 215 milionů korun, policisté obvinili dva muže.
Detail éčka
Detail
KódE479b
NázevOxidovaný sojový olej a jeho produkty
KategorieEmulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívá se jako emulgátor v tucích na smažení.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.