O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.05.2016
Řecká policie ve spolupráci s Europolem rozbila dva spolupracující gangy převaděčů. Zatýkalo se v Řecku a Francii. Podle policejního prezidia zasahovali policisté i na území Česka. Českému rozhlasu to potvrdil jeho mluvčí. Jestli policie někoho zadržela, zatím prezidium nechce komentovat. Podrobnější informace k případu zveřejní až v pondělí.
Přidáno: 27.05.2016
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán z hnutí ANO je proti snížení věkové hranice trestní odpovědnosti z 15 let. V názoru ho utvrdilo dvoudenní zasedání zemí visegrádské čtyřky na zámku Štiřín. Novinářům dnes po skončení schůzky řekl, že uvažuje spíše o možnosti prodloužit trvání výchovných opatření ukládaných nezletilým z 19 třeba až do 21 let věku, jak je to zavedeno v Polsku.
Přidáno: 27.05.2016
Místo dvanáctiletého trestu za vraždu utekl do zahraničí, policisté ho nakonec dopadli v Indonésii. Tomáš Toman, který v roce 2008 u pražského klubu Cross údajně při rvačce zabil mladíka, je teď na svobodě. Po šesti letech ve vězení ho propustil Městský soud v Praze.
Přidáno: 27.05.2016
Smrtelná nehoda na kolejích poblíž Mohelnice na Šumpersku omezila provoz na hlavním železničním koridoru mezi Prahou a Ostravou. Pendolino tu srazilo člověka, který se pohyboval v kolejišti. Vlaky kvůli probíhajícímu vyšetřování jezdí po jedné koleji a postupně nabírají zpoždění.
Detail éčka
Detail
KódE481
NázevStearoyllaktylát sodný
KategorieStabilizátor, Emulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPřidává se do pekařských výrobků pro zvýšení trvanlivosti a objemu těsta.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.