O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat

pokus

Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 01.01.1970
Fuksa dokázal ovládnout už svůj druhý kilometrový závod ve Světovém poháru. Na kilometru dokázal získat bronz deblkajak Havel Špicar. Dostál při svém prvním letošním mezinárodním startu dojel šestý.
Přidáno: 01.01.1970
V zahraničních médiích se občas objeví pojem huxit - tedy odchod Maďarska z Evropské unie. Podle maďarského ministra zahraničí je to ale nesmysl, členství v osmadvacítce je prý pro Budapešť prioritou.
Přidáno: 01.01.1970
Oleg Děripaska - ruský miliardář blízký prezidentovi Vladimiru Putinovi, žádal imunitu od výborů amerického Kongresu, které vyšetřují údajné ruské ovlivňování amerických prezidentských voleb.
Přidáno: 01.01.1970
Delegáti celostátního sjezdu lidovců si vyberou své vedení do říjnových parlamentních voleb. Čeká se, že funkci předsedy obhájí dosavadní předseda Pavel Bělobrádek.
Detail éčka
Detail
KódE494
NázevSorbitanmonooleát
KategorieEmulgátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíS tímto emulgátorem se můžeme setkat v pekařských a cukrářských výrobcích, zmrzlinách, sypkých náhražkách mléka a v dalších potravinách.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.