O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.05.2016
Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš je po dnešním hlasování Poslanecké sněmovny o protikuřáckém zákonu "otrávený" z dění ve vládní koalici. Novinářům v Bruselu řekl, že premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) lže, když tvrdí, že to byli poslanci Babišova ANO, kdo zabránil přijetí vládního návrhu zákona.
Přidáno: 25.05.2016
Senátoři trvají na tom, aby velké obchody měly zavřeno o sedmi státních svátcích. Odmítli jejich výčet omezit jen na Nový rok a dva vánoční svátky, jak to schválila Poslanecká sněmovna. Definitivní slovo budou mít ale poslanci při opětovném projednávání.
Přidáno: 25.05.2016
Minimální škoda státu kvůli údajně nevýhodným transakcím s bankami při správě státního dluhu dosahuje 14 miliard korun. Vyplývá to z konečné verze interního auditu ministerstva financí. Úřad se minulý týden kvůli těmto zjištěním také obrátil s trestním oznámením na policii.
Přidáno: 25.05.2016
Padesát lidí museli odpoledne evakuovat z domu pražské Michli kvůli požáru v jednom z bytů. Podle vyšetřovatelů tam mohla explodovat varna pervitinu.
Detail éčka
Detail
KódE501
NázevUhličitany draselné
KategorieKypřící látka, Regulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíUhličitany draselné se používají jako regulátor pH a jako kypřící látka v pekařských výrobcích.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.