O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.06.2016
Jedni z největších sponzorů Občanské demokratické strany posledních let, brněnské firmy D-Pharm a Lékárna u Rubínu, krachují. V letech 2012 a 2013 straně darovaly 12,75 milionů korun, jak ale zjistil Radiožurnál, už tehdy neměly peníze.
Přidáno: 28.06.2016
Energetická firma ČEZ poslala Škodě JS předžalobní výzvu k úhradě několika miliard korun. Peníze po ní chce jako náhradu ušlého zisku, o který ČEZ přišel při vynucených odstávkách jaderné elektrárny Dukovany. Škoda JS vinu odmítá a nic platit nechce.
Přidáno: 28.06.2016
Ještě do sněmovních prázdnin by měli poslanci v prvním čtení schválit nový protikuřácký zákon, který znovu připravilo ministerstvo zdravotnictví. Opět počítá s úplným zákazem kouření v restauracích, povoluje ho ale třeba na zahrádkách. Původní vládní předloha sněmovnou neprošla, když některé schválené změny vyvolaly roztržku ve vládní koalici - strany se přely, kdo vlastně za zamítnutí normy může.
Přidáno: 28.06.2016
Advokáti si stěžují na dvojí metr u soudů. Vadí jim údajná šikana ze strany justiční stráže. Zatímco oni musí u vchodu sundavat opasky, boty či spony do vlasů, státní zástupce nedůstojná bezpečnostní kontrola často úplně mine. Advokátní komora za poslední půlrok zaznamenala desítky stížností na bezpečnostní kontroly a věc už řešil Nejvyšší soud i ministerstvo spravedlnosti.
Detail éčka
Detail
KódE501
NázevUhličitany draselné
KategorieKypřící látka, Regulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíUhličitany draselné se používají jako regulátor pH a jako kypřící látka v pekařských výrobcích.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.