O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.06.2016
Propuštění někdejšího prvního náměstka Vězeňské služby Mariana Prokeše bylo nezákonné. Rozhodl o tom dnes Městský soud v Praze, který zrušil rozhodnutí bývalé ministryně spravedlnosti Heleny Válkové (ANO) a exředitele Vězeňské služby Pavla Ondráška. Prokeš se chce na post vrátit, jak řekl Zpravodajskému webu Českého rozhlasu.
Přidáno: 28.06.2016
Ústavní soud otevřel registrovaným partnerům cestu k individuálnímu osvojení dítěte. Zrušil totiž část zákona, která adopci znemožňovala. Ustanovení bylo podle soudců diskriminační. Zatímco svobodní gayové a lesby si teoreticky dítě jako jednotlivci osvojit mohli, po uzavření partnerství už to nešlo.
Přidáno: 28.06.2016
Kriminalisté dnes poprvé vstoupili do trosek muničního skladu ve Vrběticích na Zlínsku. Ten před rokem a půl rozmetala exploze. Začalo tak vyšetřování tragédie, která stála dva lidské životy a stamilionové škody. Krátce na to pak vybuchlo ještě jedno skladiště.
Přidáno: 28.06.2016
Česká a nizozemská policie rozbily mezinárodní drogový gang. Policisté zatkli celkem 58 lidí, kteří jsou podezřelí z rozsáhlé výroby a distribuce drog. Hlavního organizátora předalo Česko ke stíhání do Nizozemska, kde je ve vazbě. Hrozí mu až 12 let vězení.
Detail éčka
Detail
KódE511
NázevChlorid hořečnatý
KategorieZpevňující látka, Ochucující látka
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíNapomáhá zachování barvy potravin a používá se rovněž jako zpevňující a ochucující látka.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví. Používá se také jako zdroj hořčíku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.