O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
 
 
 

       Duchna pro vás

 

           Ze světa

 

       Zdraví plus

 

       Jídlo a zdraví

 

       Šetříme

 
 
 
 
 
 
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.05.2016
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnosti sedmi poslanců opozice na okolnosti schvalování zákona o elektronické evidenci tržeb (EET), zvláště na předčasné ukončení rozpravy. Procesní postup ve sněmovně nelze prostřednictvím individuálních poslaneckých návrhů napadnout. ÚS nechce být "rozhodčím" legislativního procesu. Své rozhodnutí zveřejnil na webu.
Přidáno: 26.05.2016
Senát dnes neschválil ústavní novelu, která měla dát Nejvyššímu kontrolnímu úřadu (NKÚ) právo prověřovat hospodaření s veřejnými prostředky. NKÚ měl získat možnost kontrolovat obce, kraje i firmy s jejich majetkovou účastí či podílem státu. Horní komora vládě doporučila, aby novelu předložila znovu, ale souběžně s návrhem na odstranění duplicit kontrolních systémů.
Přidáno: 26.05.2016
Soudce Miloš Zbránek z liberecké pobočky Krajského soudu v Ústí nad Labem nepotvrdil autorství tří satirických článků. Podle jeho nadřízeného v nich zesměšňoval náboženské, rasové nebo sexuální menšiny. Kárný senát jednání odročil, verdikt vynese do dvou týdnů.
Přidáno: 26.05.2016
Karta Lítačka může stát Prahu podle opozice ročně víc, než se plánovalo. Karta slouží jako tramvajenka a město za ni chtělo původně dát deset milionů korun. Jiří Nouza z opoziční TOP 09 ale na dnešním jednání zastupitelstva upozornil, že náklady se vyšplhají až na 80 milionů.
Detail éčka
Detail
KódE515
NázevSíran draselný
KategorieRegulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíTato látka se používá k regulaci pH v nápojích.
ÚčinkyU látky se neprokázaly žádné negativní účinky na lidské zdraví. Draslík např. tělu pomáhá regulovat krevní tlak, ale větší množství může uškodit lidem s nemocnými ledvinami.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.