O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.06.2016
Dosud byly známé jen hrubé obrysy, Zpravodajský web Českého rozhlasu však získal detaily posledního obvinění Vladimíra Dbalého a dalších čtyř lidí. Exředitel Nemocnice Na Homolce si podle policie na úplatcích s kolegy rozdělil nejméně 14 milionů korun. Detektivové opět vycházejí ze zápisků Dbalého.
Přidáno: 30.06.2016
Na silnicích hrozí od pátečního odpoledne do konce soboty dopravní kolaps. Řidičům, kteří vyrazí na prázdniny, cestu zkomplikují opravy silnic i kolony.
Přidáno: 30.06.2016
Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD bude dnes informovat sněmovnu o pozici české vlády po rozhodnutí Velké Británie odejít z Evropské unie. Poslanci očekávají, že jim řekne i o postojích Bruselu, kde byl začátkem týdne na unijním summitu.
Přidáno: 30.06.2016
Druhé pololetí ve školách končí. Učitelé dnes rozdají vysvědčení. Emoce spojené s hodnocením prožívají děti i rodiče. V českých rodinách se ustálil zvyk odměnit dítě za pěkné známky nebo snahu elektronikou, financemi nebo pozváním do cukrárny.
Detail éčka
Detail
KódE516
NázevSíran vápenatý
KategorieSekvestrant, Plnidlo, Zpevňující látka, Látka zlepšující mouku
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíSíran vápenatý upravuje pH a používá se jako protispékavá a kypřící látka a látka zlepšující a zpevňující těsto. Účinkuje jako zpevňující látka u konzervovaného ovoce a zeleniny, marmelád a sýrů.
ÚčinkyNeprokázaly se žádné negativní účinky. Do potravin se také přidává jako zdroj vápníku. Vápník má pozitivní vliv na naše kosti a chrup.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.