O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 31.08.2016
Odvolací soud potvrdil Lukáši Nečesanému 13letý trest za pokus o vraždu kadeřnice. V roce 2013 na ni mladík v Hořicích na Jičínsku zaútočil polenem a ukradl jí doklady a 10 tisíc korun. Sám obžalovaný vinu od začátku odmítá. Celý případ označil za justiční omyl. Rozsudek je pravomocný.
Přidáno: 31.08.2016
Marek Dalík vyrazil den před nástupem do vězení do ciziny. Fotku Dalíka na pražském letišti zveřejnil ráno na Twitteru europoslanec za ANO Petr Ježek. Marek Dalík pravost fotografie pro server Neovliní.cz potvrdil. Na útěku prý není, do vězení v pražské Ruzyni se zítra chystá nastoupit.
Přidáno: 31.08.2016
Zastavují na výstražná světla nebo zakrývají poznávací značky. Tak se někteří řidiči v hlavním městě snaží vyhnout placení v nových parkovacích zónách. Ty začaly v Praze 5 a 6 platit před týdnem.
Přidáno: 31.08.2016
Věra Čáslavská podle premiéra Bohuslava Sobotky z ČSSD udělala hodně pro šíření dobrého jména v tehdejším Československu. Ocenil i její občanskou odvahu, se kterou se postavila proti sovětské okupaci v roce 1968.
Detail éčka
Detail
KódE517
NázevSíran amonný
KategorieLátka zlepšující mouku
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPři výrobě chleba tvoří potravu pro droždí, které pak účinkuje rychleji.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.