O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
 
 
 
 

       Saláty

 

       Předkrmy

 

       Hlavní chody

 
 

       Dezerty

 
 
 
 
 
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.05.2016
Přísnější regulaci hazardu schválila horní komora parlamentu beze změn. Ministerstvu financí tak Senát ponechal možnost blokovat webové stránky. Zákon teď posoudí prezident.
Přidáno: 26.05.2016
Protikuřácký zákon by mohli poslanci v tomto volebním období řešit znovu. Přeje si to alespoň premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD, a tak bude prosazovat jeho nové předložení. Podle Sobotky není možné ustupovat tabákové lobby. Neschválení zákona včera vyvolalo ostrý spor uvnitř vládní koalice, sociální demokracie a hnutí ANO se navzájem obviňují z podrazů.
Přidáno: 26.05.2016
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnosti sedmi poslanců opozice na okolnosti schvalování zákona o elektronické evidenci tržeb (EET), zvláště na předčasné ukončení rozpravy. Procesní postup ve sněmovně nelze prostřednictvím individuálních poslaneckých návrhů napadnout. ÚS nechce být "rozhodčím" legislativního procesu. Své rozhodnutí zveřejnil na webu.
Přidáno: 26.05.2016
Senát dnes neschválil ústavní novelu, která měla dát Nejvyššímu kontrolnímu úřadu (NKÚ) právo prověřovat hospodaření s veřejnými prostředky. Úřad měl získat možnost kontrolovat obce, kraje i firmy s jejich majetkovou účastí či podílem státu. Senát vládě doporučil, aby novelu předložila znovu, ale společně s návrhem na odstranění duplicit kontrolních systémů.
Detail éčka
Detail
KódE520
NázevSíran hlinitý
KategorieRegulátor pH, Sekvestrant, Zpevňující látka
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíJeho použití je ze zákona omezeno na vaječný bílek a proslazené ovoce a zeleninu.
ÚčinkyDlouhodobá konzumace hlinitých iontů je spojována s Alzheimerovou chorobou.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.