O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
 
 
 
 

       Saláty

 

       Předkrmy

 

       Hlavní chody

 
 

       Dezerty

 
 
 
 
 
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.10.2016
Šest týdnů po válce českoslovenští vojáci na Švédských šancích nedaleko Přerova popravili 267 civilistů. Mezi nimi i 120 žen a 75 dětí. Kdo vydal k jejich zavraždění rozkaz? Odborníci o tom dodnes spekulují. Historik František Hýbl je přesvědčen, že do vyvraždění byl zapojen i bývalý československý prezident Ludvík Svoboda.
Přidáno: 26.10.2016
Ve středeční Show Jana Krause jako mimořádný host vystoupil Jiří Brady spolu s ministrem Danielem Hermanem. Přestože se díl natáčel už v úterý, Prima na poslední chvíli změnila program. Údajně kvůli pozdnímu dodání vysílací kopie. Místo toho televize vysílala několik měsíců starou epizodu.
Přidáno: 27.10.2016
Silniční pirát Aleš Trpišovský žádá po čtyřech letech soud o prominutí zákazu řízení. Za volant by si neměl sednout ještě tři roky. Trest dostal za agresivní jízdu z konce roku 2010, kdy na dálnici D1 opakovaně vybržďoval řidiče a způsobil tak dopravní nehodu.
Přidáno: 26.10.2016
Portugalská firma Mota-Engil zastavila práce na obchvatu Třince. Dělníci přestali stavět úsek mezi Oldřichovicemi a Bystřicí, který měli dokončit do příštího září. Firma v dopise Ředitelství silnic a dálnic informuje o tom, že odstupuje od smlouvy kvůli insolvenci. Informovala o tom Česká televize.
Detail éčka
Detail
KódE521
NázevSíran sodno-hlinitý
KategorieRegulátor pH, Zpevňující látka
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíJeho použití je ze zákona omezeno na vaječný bílek a proslazené ovoce a zeleninu.
ÚčinkyDlouhodobá konzumace hlinitých iontů je spojována s Alzheimerovou chorobou.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.