O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.06.2016
V České republice je málo řemeslníků. Zatímco před jedenácti lety vyšlo z řemeslných oborů přes čtyři tisíce absolventů, loni jich bylo o zhruba 1 500 méně. Nalákat mladé lidi do živnostenských oborů si proto klade za cíl letošní akce Rok řemesel. Kromě desítek firem ji podporují také ministerstva školství, průmyslu a obchodu a zemědělství.
Přidáno: 25.06.2016
Mladí lidé, kteří vycházejí z dětských domovů, mají často problém sehnat si práci. Proto jim se vstupem na pracovní trh pomáhají už několik let mnohé nadace a soukromé firmy, které se zapojily do projektu New Job, New Life. Dosud se do něj zapojilo téměř pět set lidí, kteří v Česku prošli ústavní výchovou.
Přidáno: 26.06.2016
Sociální demokraté vyrazili do protiútoku ve sporu s advokátem Zdeňkem Altnerem. Jak zjistil Český rozhlas, ČSSD překoupila před pár dny jeden z jeho dluhů a vede proti němu exekuci. Podle mediálního zástupce právníků strany Jiřího Chvojky se tím dostanou vůči Altnerovi do výhodnější pozice.
Přidáno: 26.06.2016
Významní politici i byznysmeni v pátek odpoledne zamířili na Pražský hrad. V Letohrádku královny Anny totiž slavil padesátiny hlavní poradce prezidenta Martin Nejedlý. Je to vůbec poprvé, kdy Hrad někomu zámeček i s Královskou zahradou pronajal k soukromým účelům.
Detail éčka
Detail
KódE526
NázevHydroxid vápenatý
KategorieRegulátor kyselosti, Zpevňující látka
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívá se k regulaci pH a jako zpevňující látka v konzervovaném ovoci a zelenině.
ÚčinkyV běžném množství nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví. Používá se jako zdroj vápníku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.