O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.05.2016
Úplný zákaz kouření v restauracích, barech a dalších podobných zařízeních zřejmě platit nebude. Poslanci v dnešním dílčím hlasování o takzvaném protikuřáckém zákonu podpořili pozměňovací návrh, podle kterého budou moci majitelé zřizovat v těchto provozovnách oddělené prostory pro kuřáky.
Přidáno: 25.05.2016
Řidiči veřejné autobusové dopravy začali chystat protestní akce kvůli nízkým platům. Protesty budou stupňovat a mohou vyvrcholit neomezenou stávkou. Požadují stanovení nejnižší mzdy pro autobusovou dopravu v rámci zajišťování dopravní obslužnosti. Odborový svaz dopravy je od loňska ve stávkové pohotovosti. Protesty řidičů odstartovala loni takzvaná jablonecká výzva, při které šoféři oblékli výstražné vesty.
Přidáno: 25.05.2016
Zhruba deset antilop uteklo v úterý večer ze safari v zoo ve Dvoře Králové nad Labem. Mohla za to silná průtrž mračen s bouřkou, která poškodila oplocení a zvířata se tak dostala mimo areál. Většinu zvířat už zaměstnanci zoo chytili.
Přidáno: 25.05.2016
Soud v Norsku začal řešit odvolání Češky Evy Michalákové. Na podzim ji norské úřady zbavily rodičovských práv k oběma synům a rozhodly také o adopci mladšího chlapce.
Detail éčka
Detail
KódE527
NázevHydroxid amonný
KategorieRegulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíHydroxid amonný napomáhá regulovat pH a používá se jako kypřící látka v pekařství.
ÚčinkyDo potravin se přidává v neškodném množství.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.