O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.06.2016
Přes Česko postupují silné bouřky. Aktuálně nejvíc prší v západních Čechách a v Ústeckém kraji. Bouřky dorazily z Německa a Rakouska a míří na východ. V noci by měly slábnout. V Plzeňském a Jihočeském kraji se zvedly hladiny některých řek. Vydra v Modravě dosáhla druhého povodňového stupně. Už odpoledne a večer zasáhly bouřky kromě jižních Čech i Vysočinu a Liberecký kraj. Provázely je kroupy o velikosti až tři centimetrů, přívalové deště a nárazový vítr.
Přidáno: 27.06.2016
Možná už přemýšlíte nad tím, jak byste svoje děti odměnili za vysvědčení. Pokud se rozhodnete pro psa, dobře si rozmyslete, jestli ho opravdu zvládnete. A také kde zvíře koupíte. Zvlášť na internetu najdete hodně podvodných nabídek.
Přidáno: 25.06.2016
Hasiči a chemici našli v nelegálním skladišti v Nedvědici na Tišnovsku je až 10 tun nebezpečných chemikálií. Další stovky kilogramů chemikálií našli v obydlené části rodinného domu. Na místě byl také silnější radioaktivní zářič a výbušné směsi.
Přidáno: 25.06.2016
Také v sobotu, ještě před odpoledním příchodem bouřek na území České republiky, padaly teplotní rekordy. Překonány byly na více než polovině stanic, které sledují počasí déle než 30 let. Nejtepleji bylo v Ostravě-Porubě, kde meteorologové naměřili 36,2 stupně Celsia.
Detail éčka
Detail
KódE527
NázevHydroxid amonný
KategorieRegulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíHydroxid amonný napomáhá regulovat pH a používá se jako kypřící látka v pekařství.
ÚčinkyDo potravin se přidává v neškodném množství.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.