O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.08.2016
Sociální demokracie vyzvala hnutí ANO k dalšímu jednání o stanovení věkové hranice pro odchod do důchodu. ČSSD prosazuje strop v 65 letech. Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš takovou hranici považuje za populistickou.
Přidáno: 26.08.2016
Návrat z prázdnin budou řidičům o víkendu komplikovat opravy silnic a uzavírky. Největší problémy můžou očekávat v modernizovaných úsecích dálnice D1, na silnici číslo 35 mezi Moravou a Čechami a taky na hlavní trase z Jihlavy do Znojma.
Přidáno: 26.08.2016
Česká obchodní inspekce (ČOI) zkontrolovala 221 stravovacích a občerstvovacích provozoven na vysokých školách a v nemocnicích po celé republice. Téměř polovina z nich porušila zákon.
Přidáno: 26.08.2016
Městskou rychlostní zkouškou dnes odstartuje ve Zlíně čtyřicátá šestá Barum Czech Rally. Představí se závodníci z devatenácti států, vítěze podniku evropského šampionátu poznáme v neděli odpoledne. Organizátoři letos vymysleli jednu novinku, na jedné z rychlostních zkoušek nainstalují umělý skok a auta, které doletí nejdál, finančně odmění.
Detail éčka
Detail
KódE528
NázevHydroxid hořečnatý
KategorieStabilizátor, Regulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíNapomáhá regulovat pH a používá se jako stabilizátor barvy.
ÚčinkyDo potravin se přidává v neškodném množství.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.