O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.10.2016
AKTUALIZUJEME. Prezident Miloš Zeman je připravený učinit gesto dobré vůle a zvážit ocenění Jiřího Bradyho při vhodné příležitosti. Řekl to v úterý na své tiskové konferenci mluvčí Jiří Ovčáček. Státní vyznamenání není podle něj možné vynucovat žádnou kampaní. Ovčáček před novináře předstoupil v půl dvanácté tradičně v kinosále Kanceláře prezidenta republiky. Na očekávané tiskové konferenci už dříve slíbil přednést zásadní vyjádření k oslavám státního svátku 28. října. Spolu s ním ale tentokrát na otázky novinářů odpovídal také ředitel protokolu Jindřich Forejt.
Přidáno: 25.10.2016
V Moravskoslezském kraji se objevují firmy, které zneužívají poptávku po kominických službách. Při revizi i kontrolách komínů a kotlů zkoušejí domkaře přesvědčit, že potřebují novou komínovou vložku. Podle odborníků ale často jen chtějí využít důvěřivosti lidí, kterým vnucují předražené opravy.
Přidáno: 25.10.2016
Nemocemi, které šíří klíšťata, se během letošního roku nakazilo výrazně více lidí než loni. Podle lékařů ale čísla nepřekračují obvyklé výkyvy za poslední léta. Lymská borelióza může v případě špatné nebo pozdní léčby trvale poškodit mozek nebo srdce.
Přidáno: 25.10.2016
Na první pohled jde o banalitu, administrativní pochybení soudu však uchránilo exzemanovce Vladislava Jaroška v roce 2012 odsouzeného za daňový podvod před dalším trestem. Jihomoravský lihovarník nenastoupil po přerušení trestu do vězení. Údajně mu to nedovolil vážný zdravotní stav. Podle policie však zpět za mříže mohl a dopustil se maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Okresní soud v Olomouci však rozhodl, že Jarošek zákon neporušil. A to díky formální chybě Krajského soudu v Brně, jenž mu po skončení přerušení trestu neposlal výzvu k nástupu.
Detail éčka
Detail
KódE529
NázevOxid vápenatý
KategorieZpevňující látka, Regulátor kyselosti, Protispékavá látka
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíOxid vápenatý pomáhá upravovat pH, zlepšuje těsto a působí jako zpevňující látka.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví. Účinkuje jako zdroj vápníku, který je důležitý pro stavbu kostí a chrupu.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.