O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.06.2016
V českých nemocnicích dlouhodobě chybějí zdravotní sestry. Nejčastěji odcházejí z jednotek intenzivní péče a oddělení se směnným provozem do ambulancí nebo úplně mimo obor. Pomoct zvrátit tento negativní trend by podle mohl zákon, který by dnes měla projednat vláda.
Přidáno: 27.06.2016
Městský soud v Praze začne projednávat obžalobu na bývalého prvního náměstka ministerstva práce Vladimíra Šišku. Obžalobě čelí i exředitel odboru rozvoje projektů ministerstva vnitra Miroslav Duda. Případ se týká údajně zmanipulované IT zakázky na provoz systému pro výplatu sociálních dávek.
Přidáno: 27.06.2016
O průběhu reorganizace části policie bude dnes informovat vládu ministr vnitra Milan Chovanec z ČSSD. Měl by popsat i průběh jednání se státními zástupci, kteří měli k organizačním změnám výhrady.
Přidáno: 27.06.2016
Ekonomické dopady britského rozhodnutí vystoupit z Evropské unie odborníci stále jen odhadují. Shodují se ale v tom, že na kontinentě posílí role Německa a Francie, a tím nejspíš i eurozóny. I když doporučují, aby do ní Česko vstoupilo, brexit podle nich přijetí jednotné evropské měny spíš oddálí.
Detail éčka
Detail
KódE535
NázevHexakyanoželeznatan sodný
KategorieProtispékavá látka
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíLátka se přidává k soli, aby nehrudkovatěla.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.